1 Milyon genç İdelolocya Örgüsü ile buluşacak
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
1 Milyon genç İdelolocya Örgüsü ile buluşacak
31.05.2017 11:41:03

 

1 Milyon genç İdelolocya Örgüsü ile buluşacak

Büyük Doğu Fikir Ocakları Üstad'ın ölüm yıldönümünde örnek bir projeye imza attı.

Üstad Necip Fazıl Kısakürek'in ''Bu eser benim benim bütün varlığım, vücut hikmetim! herşeyim...'' dediği İdelocya örgüsü kitabı 1 milyon gençle buluşturmak için harekete geçti.

Kampanya'ya Genç Memursen ve İsmailağa Cemaati Şeyhi Mahmut Ustaosmanoğlu'nun yeğeni, Furkan Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Saadettin Ustaosmanoğlu'nun başında bulunduğu Kökler Derneği ve 8 Sivil toplum kuruluşu destek veriyor.

Yarın 14.30 da İstanbul Sultanahmet'te bulunan Türkiye Yazarlar Birliği binasında 10 STK basın açıklaması düzenleyerek projenin detaylarını kamuoyu ile paylaşacak. 

Akit Haber'e konuşan Büyük Doğu Fikir Ocakları Başkanı Özden Yılmaz; ''Üstad'ın 34. ölüm yıldönümünde Büyük Doğu Fikir Ocakları öncülüğünde bir kampanya başlatıldı, ''Üstadı anlama' adıyla duyurulan kampanya 1 milyon genci Necip Fazıl'ın ideolocya örgüsü adlı eseri ile tanıştırmak amacı taşıyor. Türkiye Yazarlar Birligi, MTTB, Tugva, Birlik Vakfı, İlim ve fikir arastirmalar merkezi (ifam), Anadolu Selçuklu ocakları, Kökler Derneği, Genç Memur Sen ,Seriyye Vakfı gibi STK larla dayanişma halinde baslatılacak olan kampanyanın ses getirmesini umuyoruz'' ifadelerini kullandı. 

Proje için yarın start verilecek ve 1 Milyon kitap gençlerle buluşacak.

Necip Fazıl Kısakürek İdelocya örgüsü Büyük Doğu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert