19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu'nun Suat kılıç ısrarı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu'nun Suat kılıç ısrarı!
02.09.2017 11:32:39

 

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu'nun Suat kılıç ısrarı!

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu Kurban Bayramı Bayramlaşmasını yine 61. Hükümet Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ile birlikte yaptı.

İstanbul Barosu avukatlarından Burak Bekiroğlu tarafından, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na eski bakanlar Suat Kılıç, Sadullah Ergin, Hüseyin Çelik ve Bülent Arınç FETÖ yöneticiliği, silahlı terör örgütü ile fikir ve eylem birliği içerisinde örgütle irtibatlı olarak örgüt mensuplarını darbeye zemin hazırlamak için devletin kademelerine yerleştirilmesini sağlamak iddialarıyla suç duyurusunda bulunulmuştu.

Avukat Burak Bekiroğlu’nun şikayet dilekçesinde bakanlar hakkında FETÖ yöneticiliği, silahlı terör örgütü ile fikir ve eylem birliği içerisinde örgütle irtibatlı olarak örgüt mensuplarını darbeye zemin hazırlamak için devletin kademelerine yerleştirilmesini sağlamak gibi iddialar bulunuyor.

Bekiroğlu Suat Kılıç hakkında ilginç bir iddiada da bulunmuş ve “Suat Kılıç’ın Fethullah Gülen ile ilgili söylemleri incelendiğinde kendisinin yeni jenerasyon FETÖ mensubu gibi hareket ettiği izlenimi toplum gözünde hasıl olmuştur”  diye belirtmişti.

Suat Kılıç FETÖ Osman Topaloğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Seneye gel     0000-00-00 Biz her sene sayın Bakanımızla birlikte bayramlaşma programı yapıyoruz ve 19 mayis halki olarak cok mutluyuz.sizde gelebilirsiniz. Çünkü onun baba ocağı 19 Mayıs ve her bayram gelmesi kadar normal birşey olamaz. Referandum çalışmalarında bizzat Recep TayyipErdoğan tarafından görevlendirilen bir kişi. 17 aralıktan sonra bir bağlantısı olsa genel merkez gerekeni yapar. Sizin zorunuz ne?
GALERİLER
Advert
Advert