2019’da Tekkeköy’de Birçok Açılış Yapılacak
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
2019’da Tekkeköy’de Birçok Açılış Yapılacak
03.01.2019 09:26:09

 

2019’da Tekkeköy’de Birçok Açılış Yapılacak

Tekkeköy Belediyesi 2019 yılı ilk meclis toplantısı Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ın başkanlığında belediye meclis salonunda yapıldı.

 Belediye Meclis Salonu'nda gerçekleştirilen meclis toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Togar, geçen yılın değerlendirmesinin ardından, 2019 yılının yeni adından söz ettirecek projeler ve hizmetlerle yoğun geçeceğini belirtti. 

Başkan Togar’dan Meclis Üyelerine Teşekkür

2019 yılında birçok yeni ve farklı projelerin ve hizmetlerin ard arda geleceğine değinen Başkan Togar, “Hizmetlerimizin ve projelerimizin tamamında Tekkeköy'ü bir bütün olarak ele aldık. Adaletli ve eşit hizmet için hep birlikte emek harcadık. Bu çalışmaların, projelerin ve hizmetlerin hayat bulmasında en büyük pay ilçemizi birlikte yönettiğimiz halkımız ile siz kıymetli meclis üyelerimizsiniz. Öncelikle hepinize teşekkür ediyorum. Bundan sonra da hep birlikte omuz omuza güzel işlere imza atacağız” dedi.

2019’da Tekkeköy’de Birçok Açılış Yapılacak

2019 yılında tamamlanan projelerin açılışlarının yapılacağını söyleyen Togar, “Önümüzdeki süreçte tamamladığımız örnek birçok projemizin açılışını yaparak halkımızın hizmetine sunacağız. Bugün olduğu gibi bugünden sonrada hizmetlerimize, projelerimize ve çalışmalarımıza hız katarak devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'ın konuşmasının ardından gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi. Daha sonra Denetim Komisyonu üyeliklerine, yapılan gizli oylama ile meclis üyeleri Adem Bolat, Rezzan Kalyoncu, Şaban Ulutaş, Rahime Bilgin ve Tansu Çıkış seçildi. 

Hasan Togar Tekkeköy Belediye Başkanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER