ABD’nin istediği Papaz Andrew Brunson Türkiye’deki misyonerlerin papazı çıktı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
ABD’nin istediği Papaz Andrew Brunson Türkiye’deki misyonerlerin papazı çıktı!
28.07.2018 10:50:43

 

ABD’nin istediği Papaz Andrew Brunson Türkiye’deki misyonerlerin papazı çıktı!

Türkiye’deki bütün misyonerlerin ABD’li papaza bağlı olduğu ortaya çıktı… Türkiye ile ABD arasındaki ilişkilerin gerginleşmesine neden olan Papaz Brunson ile ilgili şok bilgiler ortaya çıktı. Türkiye’deki merdiven altı kiliselerin ve misyoner kuruluşların üst yöneticisi Papaz Brunson çıktı.

Ülkemizin dört bir yanında çalışmalarını artıran misyoner platformun baş aktörü olan Brunson’a bağlı onlarca misyoner sitesi ve platform bulunuyor. Öte yandan Brunson’a bağlı platformların misyonerliği yayan kitapları bedava dağıtması da dikkat çekiyor.

ABD Başkanı Donald Trump’ın serbest bırakılmasını istediği Andrew Brunson ile ilgili Milli Gazete çarpıcı bilgilere ulaştı. Papaz Brunson’un, Türkiye’de gençlerin zihnini bulandırmak isteyen misyoner kuruluşların başaktörü olduğu ortaya çıktı. İzmir Diriliş Kilisesi Papazı olan Brunson’a bağlı onlarca misyoner kuruluşu olurken, papazın gençlere ulaşmak için ‘sanat’ adı altında birçok etkinlik düzenleyerek, gençlerin zihnini bulandırmak istediği ortaya çıktı.

MİSYONERLERİN HAMİSİ

İzmir Diriliş Kilisesi papazı olan Brunson’a bağlı onlarca misyoner kuruluşu bulunuyor. Papaz Brunson’un ‘Uyanış Geliyor, Uyanış Gençliği, Hıristiyan Gazete, Hıristiyan Forum, Nasıl Hıristiyan Olurum’ adı altında onlarca platformun yöneticisi olduğu ortaya çıktı. Brunson’a bağlı misyoner platformlar ülkemizin birçok noktasında çalışmalar yürütürken, platformların her kentte 4 kilise açmayı planladığı açıkça ifade ediliyor.

PAPAZ GİTARCI OLDU

Misyoner kuruluşların hamisi olan Brunson, papazlıktan öte müzik, dans ve spor gibi aktiviteleri kullanarak da gençlerin ilgisini misyoner platformlarına çekmeye çalışıyor. Brunson’un Türkiye’deki misyoner platformlarında gitar çalan fotoğrafları dikkat çekti. Papaz, kendine bağlı ‘Kutsal Kitaplar’ adlı siteyle misyonerlik yayan binlerce kitabı ücretsiz dağıtıyor. Öte yandan misyonerlik.com ve birçok misyoner sitenin papaza bağlı olduğu belirtiliyor.

Ülkemizin dört bir yanında ortaya çıkan misyoner kuruluşların hamisi belli oldu. ABD Başkanı Donald Trump’ın serbest bırakılmasını istediği Andrew Brunson ile ilgili Milli Gazete çarpıcı bilgilere ulaştı. Papaz Brunson’un, Türkiye’de gençlerin zihnini bulandırmak isteyen misyoner kuruluşların başaktörü olduğu ortaya çıktı. İzmir Diriliş Kilisesi Papazı olan Brunson’a bağlı onlarca misyoner kuruluşu olurken, papazın gençlere ulaşmak için ‘sanat’ adı altında birçok etkinlik düzenleyerek, gençlerin zihnini bulandırmak istediği ortaya çıktı.

ABD Papaz Brunson’ misyoner
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER