​Adem Bektaş’ın astırdığı afişleri kim kaldırıyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
​Adem Bektaş’ın astırdığı afişleri kim kaldırıyor!
07.08.2018 11:11:47

 

​Adem Bektaş’ın astırdığı afişleri kim kaldırıyor!

Atakum Belediyesi eski başkanı Adem Bektaş, Atakum’da bina sahibinden onay alarak işlek bir caddeye ‘Daima Sizinle’ yazan ve resminin de bulunduğu bir reklam tabelası astırdı.

Adem Bektaş’ın astırdığı reklam tabelası gece yarısı operasyonuyla asıldığı yerden indirilmek istendi.

Olay yerine gelen Atakum Belediyesi eski Başkanı Adem Bektaş Tabelayı kaldırmak isteyen zabıta ekibine buna yetkilerinin olmadığını tutanak tutmaktan başka bir şey yapmayacaklarını belirtti.

Bina sahibinin onayının olduğunu, tabelanın asıldığı caddenin büyükşehir yetki alanında olduğunu belirten Bektaş, müdahaleyi Büyükşehir Belediyesinin yapabileceğini söyleyerek tabelanın kaldırılmasına izin vermedi.

 

Atakum Belediyesi Adem Bektaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
vatandaş     2018-08-07 Vatandaşın özel mülküne astığı tabela sorun oluyorda bizim özel mülklerimiz işgal edi lip bar oluyor yıllar oldu yargıtay onamış mahkeme kararı var tınlayan yok Bimere ci mere valiliğe belediyelere yazılan dilekçeler dünya kadar 80-90 m2 yerler 450 şer m2 oldu tüm bahçelerimiz açıkda içenler naralar atanlar Acaba göz yumanlar kendi bahçe lerinde kabul ederlermi eşlerinin çocuklarının karşısında Kanunlar güçlüleremi işlemiyo yoksa gelin bakın yalanmı atakum Denizevler 214 sok Zaten sahil aynı
GALERİLER