Ahmet Mücahid Yıldız; Halk Meclisleri Kurulacak, Projeler Referandum İle Yapılacak
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Ahmet Mücahid Yıldız; Halk Meclisleri Kurulacak, Projeler Referandum İle Yapılacak
08.03.2019 09:18:55

 

Ahmet Mücahid Yıldız; Halk Meclisleri Kurulacak, Projeler Referandum İle Yapılacak

Saadet Partisi Alaçam Belediye Başkan Adayı Ahmet Mücahid Yıldız, iş başına geldiklerinde belediyeyi birlikte yöneteceğiz sözünün lafta kalmayacağını söyledi.

MUTLU VE HUZURLU BİR ŞEHİR

Alaçam’ı birlikte yönetecek, birlikte mutlu ve huzurlu bir şehir meydana getireceğiz diyen Ahmet Mücahid Yıldız, “Göreve geldiğimizde şeffaf ve hesap verebilir bir belediyecilik anlayışı ile hareket edeceğiz. 4 ayda bir Halk Meclisleri kurarak vatandaşımıza hesap vereceğiz. Belediye kaynaklarının nerelere ne şekilde kullanıldığını vatandaşımız bilecek. İlçemizde yapacağımız projeleri referandum ile her defasında vatandaşın onayına sunarak yapacağız. Bu referandum elektronik ortamda veya SMS yöntemi kullanılarak yapılabilir.” dedi.

SEVABI DA VEBALİ DE BÜYÜK

Söyledikleriyle yaptıkları bir olan dürüst bir belediyecilik anlayışına sahip olduklarını belirten Ahmet Mücahid Yıldız, “Oy uğruna her şeyi mübah gören bir anlayıştan hep uzak olduk. Biz yapacağımız şeyleri konuşur, iş başında çok daha fazlasını yaparız. Alaçam’ı hak ettiği noktaya taşımak adına böyle bir yükün altına girdik. Bu yol sevabı da vebali de büyük bir yoldur.” şeklinde konuştu.

 

Saadet Partisi Alaçam Ahmet Mücahid Yıldız
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER