Aileyi Yıkan Yasalar Kaldırılsın!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Aileyi Yıkan Yasalar Kaldırılsın!
17.05.2019 15:04:25

 

Aileyi Yıkan Yasalar Kaldırılsın!

Yüzlerce STK’nın “İffete, ahlaka, kutsala saldırı” olarak nitelendirerek protesto ettiği İstanbul Sözleşmesi ve Toplumsal Cinsiyet Eşitliği projelerinin sonlandırılması için Türkiye Aile Meclisi tarafından imza kampanyası başlattı.

UNICEF’in dünya genelinde milyonlarca dolar bütçe ayırarak özellikle İslam ülkelerinde uygulamaya çalıştığı Toplumsal Cinsiyet Eşitliği projeleri, milli ve ahlaki değerlere önem veren sivil toplum kuruluşları tarafından tepkiyle karşılanıyor ve protesto ediliyor. “Aileyi yok etme”, “Cinsi sapkınlıkları meşrulaştırma” amacına hizmet eden Batı kaynaklı ifsat projelerine karşı, Türkiye Aile Meclisi imza kampanyası başlattı.

Aileyi yıkan yasalar kaldırılsın imza kampanyası

15-21 Mayıs Aile Haftası nedeniyle başlatılan “Aileyi yıkan yasalar kaldırılsın” imza kampanyası yüzlerce STK’nın katılımıyla başlatıldı. Change.org adresinde online olarak başlatılan imza kampanyası için verilen mesajda, “İnsanlığın son kalesi aileyi diriltmek hepimizin vazifesi” denildi. İstanbul Sözleşmesi’nden alınan cesaretle her gün bir kurumu kullanarak Toplumsal Cinsiyet Eşitliği projesi uygulamaya konulurken, televizyon dizileri aracılığıyla da cinsi sapkınlık meşrulaştırılmaya çalışılıyor.

Tüm camilerde “Fiili Dua” etkinliği yapılacak

Türkiye Aile Meclisi’nden yapılan açıklamada, toplumu ve aileyi ifsat projelerine karşı tüm camilerde fiili dua etkinlikleri yapılacak. Kayseri Bürüngüz Camii’de ise Cuma namazı sonrası yerel STK’ların katılımıyla aileyi yok etme projelerine karşı basın açıklaması da yapılacak. Türkiye Aile Meclisi önderliğinde başlatılan imza kampanyasına ise şu adresten katılım sağlanabiliyor:

https://www.change.org/p/tbmmresmi-tcbestepe-aile-y%C4%B1kan-yasalar-kalks%C4%B1n-%C3%B6nceaile

YeniAkit

UNICEF Cinsiyet Eşitliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Türkiye Aile Meclisi     2019-05-23 Âile davamıza sahip çıktığınız için dualarımızı ve teşekkürlerimizi bildiriyoruz #önceAile ailemeclisi.net ailehaklari.org
GALERİLER
Advert