​AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Yeşilyurt’tan Yeşil bir Atakum vurgusu!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
​AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Yeşilyurt’tan Yeşil bir Atakum vurgusu!
11.12.2018 13:08:47

 

​AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Yeşilyurt’tan Yeşil bir Atakum vurgusu!

AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Adayı Mustafa Yeşilyurt, Samsun’un en hızlı betonlaşan Atakum ilçesinde, betonlaşmanın önüne geçmek için Yeşil Bir Atakum kampanyası başlatarak çevreci sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte hareket ederek Atakum’u çok kısa bir zamanda yemyeşil hale getireceklerini belirtti.

AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Yeşilyurt yaptığı açıklamada çevre ve yeşil vurgusu yaparak, görev verilmesi halinde Atakum’u Samsun’un en çevreci ilçesi haline getireceklerini kaydetti.

Yeşilyurt şöyle devam etti;

“Bize görev tevdi edildiği takdirde Atakum’u bir kültür merkezi haline getireceğiz.

Çocuklarımız Yemyeşil Bir Atakum’da her türlü kültürel imkânlara en rahat bir şekilde ulaşarak gelişimlerini tamamlayacaklar. Atakum’da hem spor ve hem de kültür birlikte düşünülerek projelendirilecek ve beton Atakum silueti biz göreve gelir gelmez, Yeşil Bir Atakum’a dönüşmeye başlayacak.

Atakum belediyesi, ağaç kesen, yeşile düşman herkesin karşısında olacak. Yediden yetmişe herkesin ağaç diktiği, yeşili koruduğu bir yönetim tarzını oturtmak hiç de zor değil.

Yemyeşil Atakum için projelerimiz hazır. Bizim için Yeşil Atakum, en öncelikli hedef olacak. Atakum’da Yeşil alan ile spor alanları birlikte düşünülerek, üniversite öğrencilerinin ağırlıklı olduğu bir ilçe sorumluluğunda gençlerimizin kültürel faaliyetlerini de öne alarak Yeşil, sportik ve kültürel Atakum’u en kısa zamanda hayata geçireceğiz.

AK Parti Atakum Mustafa Yeşilyurt
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER