AK Parti Canik Gençlik Ve Kadın Kolları Kongreleri Yapıldı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
AK Parti Canik Gençlik Ve Kadın Kolları Kongreleri Yapıldı
12.03.2018 09:12:56

 

AK Parti Canik Gençlik Ve Kadın Kolları Kongreleri Yapıldı

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ın da katıldığı kongrelerde Mustafa Kansız yeni Gençlik Kolları Başkanı olurken, Gülay Korucu yeniden İlçe Kadın Kolları Başkanı seçildi.

Canik Kültür Merkezi'nde yapılan AK Parti İlçe Gençlik Kolları 3. Olağan Kongresinde eski Başkan Serkan Asma görevini Mustafa Kansız'a devretti. Tek liste halinde gidilen kongre, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ın yanısıra AK Parti Milletvekili Orhan Kırcalı, AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, AK Parti İlçe Başkanı Ercan Eler ile birlikte diğer ilçe teşkilat başkanlarının da katıldığı kongrede, AK Parti ve Türkiye için gençliğin önemine dikkat çekildi.

ÜNİVERSİTE İÇİN YÖK İLE GÖRÜŞÜLECEK

AK Parti olarak gençleri çok önemsediklerini dile getiren Sağlık Bakanı Ahmet Demircan da, yapılacak olan Şehir Hastanesi'ne ve kurulması planlanan ikinci üniversite konusuna değindi. Demircan, "Şehir Hastanemizi inanıyorum ki gerek konumu gerekse manzarası ve temiz havası ile şehrimizin en güzel yerine kuruyoruz. Ayrıca şehrimize ikinci bir üniversite kazandırma çalışmamız var. İnşallah önümüzdeki hafta milletvekili arkadaşlarımızla birlikte üniversite konusunu görüşmek üzere YÖK ile görüşeceğiz" ifadelerini kullandı.

KORUCU YENİDEN BAŞKAN

Yapılan konuşmaların ardından yönetim kurulu faaliyet ve gelir-gider hesap raporlarının okunmasının ardından raporlar ayrı ayrı oylandı ve seçime geçildi. Yapılan oylamada kongrede tek aday olan Mustafa Kansız, yeni İlçe Gençlik Kolları Başkanı oldu. İlçe Gençlik Kolları 3. Olağan Kongresinin ardından Canik Kültür Merkezi'nde AK Parti Canik İlçe Kadın Kolları Kongresi yapıldı. Coşkulu bir şekilde geçen kongrede, mevcut başkan Gülay Korucu yeniden İlçe Kadın Kolları Başkanı seçildi.

AK Parti AK Parti Canik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER