Ak Parti Çarşamba Eski İlçe Başkanı Mehmet Köse Binali Yıldırım İçin Gönüllü Sandık Müşahidi!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Ak Parti Çarşamba Eski İlçe Başkanı Mehmet Köse Binali Yıldırım İçin Gönüllü Sandık Müşahidi!
23.06.2019 12:50:12

 

Ak Parti Çarşamba Eski İlçe Başkanı Mehmet Köse Binali Yıldırım İçin Gönüllü Sandık Müşahidi!

AK Parti Çarşamba Eski İlçe başkanı Mehmet Köse 23 Haziran’da yenilenecek İstanbul Büyükşehir belediye Başkanlığı seçimler için gönüllü olarak sandık müşahidi oldu.

31 Mart’ta yapılan ve YSK tarafından 23 Haziran’da yenilenmesine karar verilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için gönüllü olarak görev almak üzere İstanbul’a giden AK Parti Çarşamba Eski İlçe Başkanı Mehmet Köse, Küçükçekmece ilçe başkanlığına giderek sandık müşahidi olarak görev aldı.

Gültepe Mahallesindeki Gültepe İlkokulunda gönüllü olarak müşahit görevi alan Eski ilçe başkanı Mehmet Köse “ Yenilenen İstanbul seçimler çok önemli. 31 Mart’ta yapılan seçimlerde oyların sayımı sorasında AK Parti aleyhine çok hatalar yapıldı. Ben de Çarşamba’da durmak istemedim ve sandık başında gönüllü olarak görev almak üzere İstanbul’a geldim. Partimizin bize vereceği her türlü göreve hazırım. Küçükçekmece ilçe başkanlığımıza giderek sandık müşahit kartımı aldım. AK Parti seçmeni olsun ya da olmasın oy kullanan her seçmenin iradesinin sonuca doğru şekilde yansıtılması çok önemli. 31 Mart’ta yaşanan olumsuzlukların tekrar yaşanmaması için çorbada tuzum olursa ne mutlu bana. Memlekete Binali Yıldırım Balkan’ımızın zaferi ile döneriz inşallah.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
vatandaş     2019-06-24 bu sefer bayağı bir oy çaldırmışsınız...
GALERİLER
Advert