Ak parti düşmanlarının dayanılmaz seviyesizliği!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Ak parti düşmanlarının dayanılmaz seviyesizliği!
08.04.2019 10:01:29

 

Ak parti düşmanlarının dayanılmaz seviyesizliği!

Ekrem İmamoğlu’na suç duyurusunda bulunan Avukata alçakça saldırılıyorlar

Resmi olmayan sonuçlara göre yerel seçimlerde İstanbul'da yarışı önde tamamladığı iddiasıyla Anıtkabir defterini İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı şeklinde imzalayan Ekrem İmamoğlu hakkında Türk Ceza Kanunu (TCK) 262/1 uyarınca "kamu görevini usulsüz üstlenmek" suçunu oluşturduğu gerekçesiyle Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunan avukata seviyesiz saldırılar hız kesmiyor.

Seçim sonuçları kesinleşmeden ve mazbatasını almadan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı unvanını kullanıp Anıtkabir Özel Defteri'ne imza atmasının TCK 262/1 uyarınca "kamu görevini usulsüz üstlenmek" suçunu oluşturması gerekçesiyle Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunan Samsun Adliyesi'ne götüren Avukat Elif Özge Çankaya sosyal medya üzerinden seviyesiz saldırılara maruz kaldı.

“YSK seçim sonuçları ile ilgili kesin kararını vermeden 2 Nisan tarihinde Ekrem İmamoğlu Anıtkabir ziyaretinde bulunmuş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı sıfatıyla Anıtkabir Özel Defteri'ni imzalamıştır" diyen Çankaya’ya karşı linç kampanyası başlatıldı.

CHP medyası ise Çankaya’ya başörtülü diye hakaret etmeye devam ediyor.

Saldırıların ortak noktası AK Parti ve İslam düşmanlığında birleşiyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Abdullah Bacak     2019-04-09 Hukukçu olarak söylüyorum. Anıtkabir defterine imza atmak BBB görevinin parçası olmadığı için, bir sembolik iş olduğu için bu avukat hanım kızımızın bahsettiği suçun kapsamına girmez. Muhalif veya muvafık, siyaseten kimi tutarsak tutalım, görmemiz gereken çok daha büyük bir soruna işaret ediyor bu avukatın hatası. Türkiye'de hukuk eğitiminin hali içler acısı.
vatandaş     2019-04-08 sen söyle akasyam, camide devlet büyüğüne en ön safta yer ayrılmasının hükmü nedir?vip camii ne olaki?bu avukatın başı açık olsaydı haberini yapar mıydın?
GALERİLER
Advert