AK PARTİ GENEL MERKEZİ’NDEN İKİ KİŞİ GELDİ!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
AK PARTİ GENEL MERKEZİ’NDEN İKİ KİŞİ GELDİ!
07.10.2013 08:38:42

 

AK PARTİ GENEL MERKEZİ’NDEN İKİ KİŞİ GELDİ!

Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin gazetecilerle bir araya gelerek AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Aydın Karmil’in “Tekin’e hiçbir davetimiz olmadı” açıklamasına açıklık getirdi..

AK Parti Genel Merkezi’nden iki kişinin kendisiyle dört saat görüştüğünü ve bu durumdan Aydın Karmil’in haberinin olmamasının gelenlerin Karmil’i adam yerine koymadıklarından kaynaklanabileceğini belirten Tekin kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle Karmil’e 50 Bin TL tazminat davası açacağını ve kazanacağı parayı dolar ve yuro yaparak belediye binasından aşağı dağıtacağını söyledi.
Tekin Karmil’in eleştirilerine cevap verirken “Yıllık 30 Trilyon bütçe dört yılda üçe katlanmışsa bu Tekkeöy’ün yüzde 75 büyüdüğünü gösterir. Belediye hizmet binasını 17 ayda tamamlayarak açılışını da ben yapacağım.. Tekkeöy’de sağlık bakanlığı gibi çalışıyoruz, Diş hastanesi, toplum sağlık merkezi, 112 acil servisi bunlar benim işim değil ama Tekkeköylünün sağlığı da beni ilgilendiriyor..
2 ay içerisinde mezbahanesiz Samsun’a mezbahane kazandıracağım.. Çok yakında düğün salonu çalışmalarımızada tamamlanacak..
Tekkeköy adeta hizmet zehirlenmesi yaşıyor..  73 km asfalt çalışması yaptım.. Asfalt çalışması tamamlanmamış yolumuz kalmadı..” diye konuştu..  
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER