Ak Parti Genel Merkezine Sesleniyorum!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Ak Parti Genel Merkezine Sesleniyorum!
05.02.2020 15:14:01

 

Ak Parti Genel Merkezine Sesleniyorum!

Ak Parti Genel Merkez düzeyinde satranç oyunu tarzında yapılan manevrada bir sıkıntı yaşanıyordu, yavaş yavaş yerine oturuyor gibi bir izlenim var. Bunun ilk işareti Genel Başkanımızın imzasıyla Ak Partiye gönül veren, zamanında teşkilatta görev alan kimselere bir mektubun gönderilmesiydi. Toparlanma açısından önemli bir faaliyet.

İlginçtir mektup sunumları partiye sıkıntı veren kimselerin eliyle olunca beni korkuttu. Mesela Diyarbakır’da Ak partinin erimesine sebep olan kimseler Genel Başkanın mektuplarını sunanlar arasında yer aldı. Acaba bu faaliyet Ak Partinin gönül dostlarını bunların himayesine vermek için mi yapılıyor sorusu aklıma geldi.

Şimdi Genel Başkan vekiline soruyorum Diyarbakır’da Ak Partinin gönül erleri yok mu ki? Parti üç beş kişinin el değiştirmesiyle ayakta tutuluyor? Ak Partinin başarılı olmasını istiyorsanız önce partiyi bazı şahısların hegemonyasından kurtarın.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet     0000-00-00 Yuzde yuz Katiliyorum. Bu tüm bölge halkının memnun olmadığı bir konu dur dile getirdiğin icin teşekürler
GALERİLER
Advert