AK Parti İl Başkanı Göksel; Ak Sevda 16 Yaşında
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
AK Parti İl Başkanı Göksel; Ak Sevda 16 Yaşında
14.08.2017 09:13:52

 

AK Parti İl Başkanı Göksel; Ak Sevda 16 Yaşında

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti'nin kuruluşunun 16. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Göksel, mesajında şu ifadelere yer verdi:

İLK GÜNKÜ İNANÇ VE AZİMLE ÇALIŞIYORUZ

"14 Ağustos 2001'de Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Her şey Türkiye için’ diyerek başlattığı siyasi mücadele bugün 16. yılına ulaşmıştır. Türk siyasetinde ezberleri bozan, milletin egemenliği üzerindeki bütün vesayeti kaldıran AK Parti Hareketi; Devleti toplumdan ayıran siyasi tarihi silmiştir. 'Milleti Yaşat ki Devlet yaşasın' anlayışı ile bu yüce milletin gönlüne girerek yapılan bütün genel ve yerel seçimler ile referandumlarda milletimizin teveccühüne mazhar olunmuştur. Bizler AK Parti Samsun İl Teşkilatları olarak 14 Ağustos 2001 yılındaki heyecanımızla ilk günkü azim ve inançla hizmet etme sorumluluğunun idraki içerisinde çalışmaya devam ediyoruz.

AK PARTİ DÜNYA PARTİSİDİR

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, 14 Ağustos 2001 tarihinde AK Partimizin açılışında ‘Biz yalnızca Türkiye Partisi olmaya değil, dünya partisi olmaya geliyoruz’ demişti. Bugün AK Parti bir dünya partisidir. Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partimiz, Dünya’da tüm mazlumların umudu olmuştur. Hizmette ve başarıda sınır tanımayan bir anlayış içerisinde AK Kadrolarıyla ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan, başarıdan başarıya koşan partimizin tüm değerli mensuplarını kutluyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, partimizin 16. kuruluş yılının ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum."

 

Muharrem Göksel AK Parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert