AK Parti İlçe Başkanları Toplantısı yapıldı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
AK Parti İlçe Başkanları Toplantısı yapıldı
20.03.2012 10:06:43

 

AK Parti İlçe Başkanları Toplantısı yapıldı

AK Parti ilçe başkanları toplantısı Anakent Sosyal Tesislerinde Milletvekili Mustafa Demir’in katılımıyla gerçekleştirildi.

Bütün yerel yönetimleri almak için tam yol ileri
 
Toplantıda bir konuşma yapan AK Parti Samsun İl Başkanı Osman Çetinkaya, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a tüm belediyeleri Ak Partili yapma konusunda söz verdiklerini kaydederek, “Bu sözü yerine getirmek için AK Parti Samsun İl Başkanlığı olarak bütün kademelerimizle seçim hazırlıklarına şimdiden başlamış bulunuyoruz” diye konuştu.
 
AK Partili belediye başkanları, il yöneticileri, ilçe başkanları, kadın kolları yöneticileri ve gençlik kolları yöneticilerinin katıldığı toplantıda Çetinkaya, bu toplantının İl Başkanlığı kongresi öncesi son toplantıları olduğunu da sözlerine ekleyerek, “Başbakanımıza verdiğimiz sözlerin tamamını tuttuk. Şimdi de bütün yerel yönetimlerin Ak Parti kadrolarına dahil olacağın sözünü verdik ve bu sözmüzü de yerine getireceğiz. Şimdi sıra 2014 yerel seçimlerinde tüm belediyeleri AK Partili yapma sözündedir. İnşallah bunu da yerine getireceğiz. Bu konuda çalışmalarımız gün geçtikçe hızlanarak devam ediyor" dedi.
 
Açılış konuşmasının ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.
 
Samsunahaber.com
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER