AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Musa Arslan: Aday olursam rekor oyla seçimi kazanacağım!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Musa Arslan: Aday olursam rekor oyla seçimi kazanacağım!
29.08.2018 10:40:30

 

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Musa Arslan: Aday olursam rekor oyla seçimi kazanacağım!

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Musa Arslan, doğup büyüdüğü ve yaşadığı İlkadım İlçesine hizmet edebilmek için aday olduğunu kaydederek Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendisini İlkadım Belediye Başkan Adayı olarak gösterdiği takdirde 120 Binin üzerinde oy alarak rekor kıracağını kaydetti.

İlkadım ilçesinin sıkıntılarının ortada olduğunu kaydeden Musa Arslan, istihdama yönelik iki büyük projesinin olduğunu ve bunu aday olduktan sonra açıklayacağını söyledi.

Arslan, her siyasi partinin oyuna talip olduğunu ve her fikir ve siyasi görüşten destekçisi olduğunu da sözlerine ekleyerek, Yıllardır AK Parti’nin çeşitli kademelerinde hep hizmet çarkının içinde bulunduğunu, hiç bir farklı görüşteki insanı ayırt etmeyip, ayrıştıranın da karşısında olduğunu belirtilerek şöyle devam etti;

“İlkadım’da herkesi kucaklayarak, AK Parti’nin çok geniş bir kitle partisi olduğunu göstererek eğer aday olursan Samsun’da tarihi bir oy potansiyelini yakalayacağım. İlkadım benim doğup büyüdüğüm ve yaşadığım yer. Bu nedenle bana Canik’i, Atakum’u, Tekkeköy’ü verseler bu kadar iddialı konuşmam. Seçimi kaybedebiliriz bile derim. Ama İlkadım’da şimdiye kadar aldığım destek ve gördüğüm teveccüh sebebiyle bu kadar iddialı konuşuyorum. İlkadım’da mevcut başkan da dahil hiçbir rakip tanımıyorum”

 

AK Parti Musa Arslan Cumhurbaşkanı Erdoğan İlkadım Belediye Başkan Adayı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mehmet     0000-00-00 İlkadım ilkleri beliryen bir ilcededir onun icin ben şahsı olarak düşünen lerin yanında degil samsun ve samsunlu olmasından yanayım benim gibi düşünenler agırlıklı oldugunu düşünüyorum onun icin yerel secimlerden PARTİ degil şahıs oy aldığına inanıyorum unun icin yerli olmasındayım adaylığını acıklayan sayın musa arslan diyorum
GALERİLER
Advert
Advert