AK Parti İstanbul İl komisyon üyesi Mert Şener Kimdir!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
AK Parti İstanbul İl komisyon üyesi Mert Şener Kimdir!
03.08.2019 09:50:53

 

AK Parti İstanbul İl komisyon üyesi Mert Şener Kimdir!

2000 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Mert ŞENER, Anne tarafı Trabzon, Baba tarafı Kastamonulu bir ailenin evladıdır.

Kastamonu ve İstanbul’un Hayırsever İş adamı Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Başkan vekili, İstanbul Pastacılar Odası Kurucusu ve Pastacılar Oda Başkanı Merhum Muzaffer Şener’in torundur.

Doğduğu günden bu yana Su sporları ve Motor sporlara merakıyla tanınan ŞENER, 2018 tarihinde Yat kaptanlığı ve Telsiz Operatörlüğü sınavını kazanarak 2018 yılında yat kaptanı Unvanını almıştır.

İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimini Doğa Okullarında başarıyla tamamlayıp Lise diplomasının yanında Pearson ve MEB onaylı uluslararası geçerliliği olan t-MBA diplomasını da almıştır.

Özel bir üniversitede İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünü okuyan ŞENER, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın başarılarından dolayı kendilerine büyük ilgi duymaktadır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yolunda İlçe teşkilatlarında, İl Gençlik kollarında, Sivil Toplum kuruluşlarında, 2013-2016  yılları arası  Yeşilay, Kızılay ilçe yönetiminde olmak üzere birçok sivil toplum kuruluşlarında görevler almıştır. 23 Haziran 2019 tarihli Belediye seçimlerinde Fatih belediyesinden Meclis üyesi adayı olarak gösterilmiştir.

Siyaset hayatına aralıksız çalışan ŞENER, 28 Mayıs 2019 tarihinde Ak Parti İl komisyon üyesi olarak görevlendirilmiştir. Mert ŞENER aynı zamanda Aile Şirketi Olan Pastanelerinin Genel Müdürü, İstanbul Şekerleme ve Pastacılar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan Danışmanı, aynı zamanda AK Parti İstanbul İl komisyon üyesi olup Orta derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Mert Şener AK Parti İstanbul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert