AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir’in çılgın projesi!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir’in çılgın projesi!
05.02.2019 10:40:02

 

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir’in çılgın projesi!

AK Parti ve Cumhur İttifakının Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir bir çılgın projesini açıkladı.

Demir bir televizyon programında Atakum Raylı sistemin tamamını yeraltına indireceğini söyledi.

Proje demeti içerisine koymayacaklarını söylediği Atakum’da Raylı sistemi yeraltına alacaklarını söyleyen Demir konuyla alakalı olarak programda şöyle konuştu;

Atakum’da Raylı sistemin geçtiği güzergâh 60 metrelik bulvar, raylı sistem alt ve üstü böldüğü için özellikle dikey yollarda çok büyük sıkıntı var. İki yıl içinde çalışmaz hale gelecek.

Ama yüzde yüz bunu değil, yüzde doksan bunu gerçekleştireceğiz. Raylı sistemi, tünelle o yolun altına alacağız. Deniz seviyesini kurtarıyor. Atakum’da fakülteyi geçince, arkadaşlarımız şu anda çalışıyorlar. Yapılabileceğini gördük. Raylı Sistemi tamamen yeraltına alacağız”

 

AK Parti Mustafa Demir Raylı sistem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
vatandaş     2019-02-06 Bu haberi yapan ve servis eden zavallı Samsun medyası yusuf ziyayı bulup ona:Mustafa Demir sizin yaptığınız raylı sistemi yer altına alacağını vaad etmiş, bu konuda ne düşünüyorsunuz diye sorabilir mi acaba?
Evren     0000-00-00 Yap boz alışkanlığı. Çok mu lazım. Ben sana çılgın proje vereyim mi. Sahil boyu deniz taşımacılığı. Bafradan ünyeye kadar sahili truzime aç. Madem köyleri mahalle yaptınız, beldeleri kapattınız, atık su , alt yapıyı yapın. Raylarla uğraşacağınıza Mesafeyi uzatın. Sahil ilçelerinde atık su arıtma yok. Şehirde pazar yeri yok. Cami ,parktan bol birşey yok. Bu projeyle kazanırsanız üzülürüm.
Borges     2019-02-05 şimdi bu çılgın proje mi oluyor. yav kardeşim raylı sistemin genel olarak yer altında olması istendiğinde kim karşı çıktı buna. AKP ve rantçıları. şimdi utanmadan yeni bir şey söylüyorlarmış gibi açıklama yapılıyor. ve siz de haberci olarak bunun daha önce söylendiğini ve akp nin karşı çıktığını sormuyorsunuz da bunun haberini yeni bir şeymiş gibi yapıyorsunuz. şehrimize yazık. yazık yazık.
Necati AL     2019-02-05 Yavaşşşşş yerler yaşşş
vatandaş     2019-02-05 durmak yok, ölü yatırımlara devam, yzy akpli değil mi ki zamanında düşünmemiş bunu?
GALERİLER