AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Teyyare; Haramzadelerden Partimizi kurtaracağız
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Teyyare; Haramzadelerden Partimizi kurtaracağız
28.09.2017 14:30:00

 

AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Teyyare; Haramzadelerden Partimizi kurtaracağız

Samsun Haber - ​AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Teyyare yaptığı açıklamayla AK Parti Samsun İl Başkan adaylığını açıklama gayesine değindi.

HARAMZADELERDEN PARTİMİZİ KURTARACAĞIZ

“İyi ve dürüst insanların da sesi gür çıksın. Haklarını Arasınlar. İyilerde, Kötüler Kadar Cesur Olsun diye Bu Yola Çıktık” diyen Teyyare şöyle devam etti;

Partimizin Gidişatı Hoşumuza Gitmediği için Bu Yola Çıktık. Barlar da, Pavyonlar da, İçki Masalarından Kalkmayan Haramzadelerden AK Partimizi Kurtararak, Gerçek Ak Partililerle Ak Partimizi Yönetmek İçin Ayağa Kalktık ve Ak Parti Samsun İl Başkanlığına Adayız dedik.

Biz Bu Yola Çıkarken Her Türlü Hesabı Yaptık. Ölüm De buna Dahil. Kimse bizi Yolumuzdan Döndüremez.

Ak Parti Samsun'da Halktan Uzaklaştırılmışsa, Birileri Partimizi Ekonomik Çıkar İçin Kullanmaya Çalışıyorsa. Ak Parti İçinde Rantçı, ve Fetocularla hiç bir Mücadele Yapılmıyorsa, Ak Parti Samsun'da Beklenen Başarıyı Yakalayamıyorsa, Bizler Bütün Bu Olumsuzlukları Ortadan Kaldırmak için Ak Parti Samsun İl Başkanlığına Aday Olalım dedik ve Aday Olduk.

DAVA ADAMI OLMAYANLAR BİZİ ANLAMAZLAR

Rabbimizin Nasibine İnanıyoruz. Rabbimiz Nasip Ederse, Kul Engel Olamaz. Önce Allah’a sonra da Milletimize ve Kendimize Güvendik.

 Bismillahirrahmanirahim dedik Yola Çıktık. Dava Adamı Olmayanlar Bizi Anlayamaz. Anlamalarını da Beklemiyoruz.

Askerliğimi İstihbaratçı Olarak Yaptım. Haberi Kaynağından Öğrenmeden Asla İnanmam.

Kim Kimin Hakkında bir şey Söylüyorsa, Önce Sözü Söyleyene Bakarım Adam mı? diye, Sonra Söylenen Söz Kamuyu veya Partimi İlgilendiriyor mu? Ona Bakarım. Kişisel bir söz ise İtibar Etmem. Fakat bu Söz Kamuoyunu ve Partimizi İlgilendiriyorsa, O Duyumu Dikkate Alırım ama Söylenen Şeyi Önce Sahibine Sorarım. Sonra Araştırırım. Sahibinin verdiği cevap beni Tatmin ederse ve Yaptığım Araştırmalar bu yönde ise konu kapanır. O Sözü Söyleyeni bir daha Asla Yanıma Yaklaştırmam. Duyum Doğru ise İlgili Yerlere Şikayetimi Yaparım. Sonra da Sonucunu Alana Kadar Yakasını Bırakmam.

Dedikodu İle İşimiz Olmaz. Bizler Dava Adamıyız. Davamızın  Başarıya Ulaşması için Çalışırız. Dedikodu Yapanla hiç İşimiz Olmaz. İnsanı Karalamak Çok Kolay ama Kul Hakkı Çok Ağırdır. Bunu Çok İyi Biliriz. Ekşi Yemedik Midemiz Ağrımaz..

Kul Hakkından Korkmuyorsanız, Hakkımızda Her Türlü Dedikoduyu Yapabilirsiniz.

Ak Parti Samsun Mehmet Teyyare
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert