AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Teyyare’den Hastane Başhekimleri Ve Hastane Müdürlerine Uyarı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Teyyare’den Hastane Başhekimleri Ve Hastane Müdürlerine Uyarı
02.10.2017 11:33:52

 

AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Teyyare’den Hastane Başhekimleri Ve Hastane Müdürlerine Uyarı

AK Parti Samsun Kurucu İl Yönetim Kurulu Üyesi ve AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Teyyare, Samsun'da Bulunan Tüm Hastanelerin, Başta Eğitim Araştırma ve Gazi Devlet Hastaneleri Başhekimleri ve Müdürleri, koltuklarına yapışıp kalmak yerine sorumluluklarında bulunan hastanelerin acil servislerini denetleyerek yaşanan sıkıntıları takip etmelerini ve çözüm üretmelerini istedi.

Teyyare yaptığı açıklamaya şöyle devam etti;

HASTA YAKINLARIYLA GÜVENLİK KARŞI KARŞIYA GELİYOR

Bulunan Hastanelerin Acil Servislerine Bir Çözüm Üretin. Hakkı İle Görevini Yapan Uzman Doktor ve Acil Servis Doktorlarını Tenzih ederek söylüyorum. Bazı Acil Servis Doktorlarının Vurdum Duymazlığı, Hasta Yakınları ile Gariban Güvenlikçi Kardeşlerimizi Karşı Karşıya Getiriyor.

Hastaneye Hastasının Getiren Kardeşlerimizin Hastalarına, Gerekli ile ve Alakayı Göstermeyen İster Uzman Doktor Olsun, İsterse Acil Servis Doktorları Olsun. Önce Uyarılacak, Tavırlarını Düzeltmiyorlarsa, İvedi Olarak Haklarında Gerekli Tüm Yasal İşlemler Yapılacaktır. Hastanelerde Erkek Doktorun, Bayan Doktora Üstünlüğü Son Bulacaktır. Ameliyathane ve Yoğun Bakım Üniteleri İçin Bir Çözüm Üretin. Hastane Kantinlerindeki Keyfi Davranışları ve Fahiş Fiyatları bir denetleyin. Hastane Genel Temizliği, Özellikle Lavaboların Halini bir Görün. Laboratuvarlarda, Film ve Tomografi vs. Çekim Yerlerindeki Keyfi Tutum ve Davranışlara bir Göz Atın. Buralarda Görevli Tüm Personeli Sıkı Denetleyin. Birileri Can Siper Çalışır. Diğerleri Çalışmaz. Çünkü Birilerinin Adamı var. Çalışmaz. Diğerinin Arkasında Kimse Yok. O Her işi yapar. Bu Çok Yanlış. Bu Sorunu Çözün. Lütfen.

ÖZEL HASTANELERDEKİ TEMİZLİK VE HİJYEN, DEVLETİN HASTANELERİNDE YOK

Tüm Hastane Çalışanlarına diyorum ki,

Çalışanlar Arasında Ayrım Yaparak, Çalışanların Performansını  Bozan, Ayrımcılık Yapan, Adam Kayıran Amirlerinizi Önce Hastane Müdürlüklerine, Sorun Çözülmüyorsa Sonra da bize Şikayet Ediniz...

Hakkıyla Çalışanların Haklarını Korumak,  Önce Hastane Yetkililerinin, Sonra da Bizim Görevimizdir. Görevini Layıkıyla Yapmayan Kim Olursa Olsun, Çalıştığı Kurumdan Uzaklaştırılacaktır...

Bizler Görevini Hakkıyla Yapan Tüm Çalışanlarımızı Baş tacı Yapacağız. İnşallah. Bize Güvenin

Selam ve Dua İle Hayırlı Sabahlar...

AK Parti Samsun Mehmet Teyyare
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hayri AKTAŞ     2017-10-04 "Görevini Layıkıyla Yapmayan Kim Olursa Olsun, Çalıştığı Kurumdan Uzaklaştırılacaktır." Bu kafa yapısı bana daha çok ekmek yememiz gerekir diyor. Vah Reisim seni daha il teşkilatların anlayamamış. Atamaları siz mi yapıyorsunuz acaba Bu etik dışı aba altından sopa göstermek AKP nin bir anlayışı değil. Bu usul bilmeyenlerin ego sahiplerinin aklınca uyarı yöntemidir. Madem bunları sen atamısşın, o zaman balık baştan kokmuş. O zaman kendinizi sorgulayın. Önce siz arının ki etraf da kokmasın.
Selami aydın     0000-00-00 Ses getirsin diye klasik siyasetçi demeci.. il başkanlığına aday olunca mi aklina geldi.
Bilal     0000-00-00 Aferin aynen hepsine katiliyorum
Gariban     0000-00-00 Torpilliler kimin torpiliyle giriyor oralara sayın tayyare... benim gibi garibanın mı sizin gibi il ilçe başkanı yada il ve ilçe yönetiminde etkin kişilerin mi? Daha kimse benim selamımla işe girmedi... sizin selamınızla giren varsa bir düşünün bu tablo da suçunuz günahınız var mı diye?
GALERİLER
Advert
Advert