​AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman: Samsun’da kongre sürecini en kısa sürede tamamlayacağız!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
​AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman: Samsun’da kongre sürecini en kısa sürede tamamlayacağız!
24.01.2018 09:54:31

 

​AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman: Samsun’da kongre sürecini en kısa sürede tamamlayacağız!

AK Parti Samsun İl Başkanı Avukat Hakan Karaduman, öncelikli hedeflerinin 5 ilçede tamamlanan kongre sürecini en kısa zamanda bitirmek olduğunu belirtti.

AK Parti Samsun İl Başkanı Avukat Hakan Karaduman, Samsun’da kongre süreci 5 ilçemizde tamamlandığını ve 12 ilçe kongrelerini de en kısa zamanda tamamlayarak tüm il kongresini yapacaklarını belirterek,

“Öncelikli hedefimiz budur. Biz Türkiye davası etrafında kenetlenmiş; tek bayrak, tek millet, tek vatan ve tek devlet anlayışıyla hedeflerine yürümeye devam eden büyük bir aileyiz. Attığımız her adımın hesabını bu dünyada milletimize, beka âleminde ise rabbimize vereceğimizin şuuruyla hareket edeceğiz. Yunusun veciz deyişi ile Bismillah diyoruz. Mücadelemiz, baki kalan bu kubbede hoş bir seda bırakmak içindir” diye kaydetti.

HUZUR VE KARDEŞLİK

Karaduman sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “Klasik ve alışılmış tabiri ile nöbet değişimleri, çok zorlu etapları bulunan uzun soluklu koşullarda gerekli ve kaçınılmazdır. Bu kapsamda 2017 yılı Temmuz ayında başlayan kongre süreci tüm ülkemiz gibi Samsun'da da devam etmektedir. Amacımız, ortak paydayı yakalamak ve süreci huzur ve kardeşlik hukuku içinde başarıyla tamamlamaktır” dedi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Avukat Karaduman, kongre süreciyle alakalı olarak yaptığı açıklamada ise,

“Bilindiği üzere partimiz kongre sürecindedir. Yaptığımız ve yapacağımız kongreler ile Yenikapı ruhunu, Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı harekatları ile yaşamakta olduğumuz birlikte ve beraberlik iklimini yönetimlere yansıtmak temel hedefimizdir. Allah’ın izniyle bu güç ve ruhla hızla, 2019, 2023 ve 2071 hedeflerine emin adımlarla yürüyeceğiz. Samsun’da kongre süreci 5 ilçemizde tamamlanmıştır. Kalan 12 ilçemizin kongrelerini de en kısa zamanda birlik ve beraberlik içerisinde tamamlayarak tüm ilçe kongrelerini bitirmiş olacağız. Öncelikli hedefimiz budur. İlçe kongrelerimizin ardından ise il kongremizi inşallah Cumhurbaşkanımızın katılımı ile gerçekleştirerek, Samsun için kongre sürecini tamamlamış olacağız” diye yazdı.

AK Parti Samsun Hakan Karaduman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert