Advert
AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel: Kongrelerimiz Devam Ediyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel: Kongrelerimiz Devam Ediyor!
21.09.2017 13:21:38

 

AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel: Kongrelerimiz Devam Ediyor!

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, “Birlik ve beraberlik duygusuyla ilçe kongrelerimiz devam ediyor” dedi

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, İlçe Kongrelerinin birlik ve beraberlik duygusu içerisinde devam ettiğini söyledi. 23 Eylül 2017 Cumartesi günü Havza, 24 Eylül 2017 Pazar Günü ise Atakum İlçe Kongrelerinin gerçekleştirileceğini belirten Göksel, “İlçe kongrelerimizi sorunsuz bir şekilde tamamlamayı ümit ediyoruz” diye konuştu.

TECRÜBELERİNİZİ AKTARIN

AK Parti Kongreleri’nin bir bayrak değişimi olduğunu belirten Göksel, “AK Parti’de kongreler bayrak değişimidir. İlçe başkanı, il başkanı ya da genel başkan değişir yerine yenisi gelir ancak eskisi asla teşkilatlardan uzak kalmaz. Demokrasinin en güzel örneklerini kongrelerimizde yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz. Birlik ve beraberlik duygusuyla hareket ettiğimiz kongrelerimizde kimsenin küskünlüğü, kırgınlığı olmamalıdır. Yaptığımız ilçe kongrelerinde, önceki yönetimlerde aktif görev alan ve yeni yönetimlerde aktif görev almayan arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Arkadaşlarımızın bir kenara çekilmelerine izin vermeyeceğiz. Sürekli teşkilatların içerisinde olmaları hem yeni isimlerin hem de bizim yararımıza olacaktır. Onlardan da teşkilatlarını bırakmalarını istemiyoruz. Her ne kadar görevde olmasalar da yeni yönetimlerdeki arkadaşlara bilgi ve tecrübelerini aktarmalarını, yeni arkadaşlara yardımcı olmalarını bekliyoruz” şeklinde konuştu.

3 İLÇE TAMAMLANDI

Geçtiğimiz 2 haftada 3 ilçe kongresinin tamamlandığını ifade eden Göksel, “10 Eylül Pazar günü AK Parti Terme 6. Olağan Kongresi ile başlayan kongre sürecimiz, Çarşamba ve Salıpazarı kongreleri ile devam etti. Terme ilçe kongresinde yaşanan talihsizlik dışında diğer ilçelerimizde hiçbir aksaklık olmamış, ilçe kongrelerimiz birlik ve beraberlik içerisinde tamamlandı. Daha önce de ifade ettiğimiz gibi, Terme’de yaşanan talihsizliğin başrolünde, delege olmayan kişiler vardı. Buna rağmen yaşanan hadise daha büyük kırgınlıklar olmadan kapandı” ifadelerini kullandı.

SIRADA HAVZA VE ATAKUM

Bu haftasonu Havza ve Atakum İlçe kongrelerinin gerçekleştirileceğini söyleyen Göksel, sözlerini şöyle sürdürdü: “Terme, Çarşamba ve Salıpazarı İlçe Kongrelerimizin ardından daha önce belirttiğimiz tarihlerde Havza ve Atakum İlçe Kongrelerimizi gerçekleştireceğiz. Kongrelerimizin şimdiden hayırlara vesile olmasını diliyorum. Havza ve Atakum ilçelerimizde kongreye mevcut ilçe başkanlarımızla gideceğiz. AK Parti Genel Merkez’imiz tarafından gösterilen ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın onayladığı liste dışında çıkacak bir liste, Genel Merkez’in ve Genel Başkanımızın karşısında durma anlamına gelir. Böyle bir niyeti olan varsa, amaçlarının ne olduğunu öğrenmek isteriz. Genel Başkanımızın karşısında durarak kimse siyasi bir kazanım elde edemez. Daha önce de ifade ettiğimiz gibi, bizim amacımız birlik, beraberlik ve kardeşlik duygusu içerisinde kongrelerimizin tamamlanmasıdır.” 

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel AK Parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert