AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman: Samsun'un Sorunlarını Çözmek İçin Çalışıyoruz
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman: Samsun'un Sorunlarını Çözmek İçin Çalışıyoruz
29.09.2018 08:42:15

 

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman: Samsun'un Sorunlarını Çözmek İçin Çalışıyoruz

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, "Şehrimizin sorunlarını çözmek için birlik beraberlik içerisinde bir bütün halinde çalışıyoruz. Seçimde de en iyi sonucu almak için tüm teşkilâtlarımızla birlikte çaba harcıyoruz dedi.  

AK Parti İlkadım İlçe Teşkilatı 72. Danışma Meclisi Toplantısı ve AK Parti Çarşamba İlçe 80. Danışma Meclisi Toplantısı yoğun katılımlarla gerçekleşti. AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, her iki programda yaptığı konuşmada 

önemli açıklamalarda bulundu.

Samsun şehrinin sorunlarını çözmek için çaba harcadıklarını ifade eden Başkan Karaduman, "Bir süre önce Samsun'da Genel Başkan Yardımcımız, Samsun Milletvekillerimiz ve büyükşehir belediye başkanımız ile toplantı gerçekleştirdik.   Aldığımız kararlar neticesinde şehrimizin acil çözülmesi gereken sorunları ile ilgili yapılacak çalışmaları ziyaret ettiğimiz bakanlarımıza ilettik. Birlikte ve bütün halinde çalışıyoruz. Allah bu birliğinizi daim eylesin. Seçimde de en iyi sonucu almak için çaba harcıyoruz.    Çalmadık kapı sıkılmadık el bırakmayacağız. Daha fazla kişiye ulaşalım, dertlerini çözmeye gayret edelim.  Partimize hizmet etmiş ve  bundan sonrada çalışmaları yürütecek teşkilat mensubu  arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.

AK Parti Çarşamba 80. Danışma Meclisi Toplantısı'na  Başkan Karaduman'ın yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan,  AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Halit Doğan, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar,  Derebahçe Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen İlkadım Danışma Meclisi Toplantısı'na ise  AK Parti  Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay,  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ile teşkilat mensupları katıldı.

AK Parti Samsun Hakan Karaduman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert