AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman'dan Bayram Tebriki
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
 AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman'dan Bayram Tebriki
15.06.2018 08:41:33

 

AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman'dan Bayram Tebriki

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman bayram tebriki yayınladı.

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan 11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerif ayını geride bırakmış ve Ramazan Bayramını karşılamış bulunuyoruz.

Birlik, beraberlik, barış ve sevginin hakim olduğu, küskünlerin barışmasına bir vesile olarak gördüğümüz bir bayram gününe daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramın bu birleştirici yapısını bir fırsat olarak görmeli, kırgınlıklarımızı, küskünlüklerimizi bitirmeli, dostluklarımızı pekiştirmeliyiz. 

Bayramın, bilhassa komşularımız ve İslam coğrafyasında, acı içinde, umutsuzluk içinde, gözyaşları içinde yaşamak durumunda olan kardeşlerimizin yaralarına merhem olmasını Allah’tan temenni ediyorum.

Bayram vesilesiyle memleketlerine gidecek vatandaşlarımdan ve şoförlerimizden trafik kurallarına uymalarını, uykusuz veya yorgun biçimde araç kullanmamalarını özellikle rica ediyorum.

Bayramın, başta İslam dünyası olmak üzere, tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Şehitlerimizin bizlere emanetleri olan aileleri başta olmak üzere tüm İslam coğrafyasının ve aziz milletimizin Ramazan Bayramını gönülden tebrik ediyorum.

AK Parti Samsun Hakan Karaduman Ramazan Bayramı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER