Advert
AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel Yılın İl Başkanı Ödülünü Aldı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel Yılın İl Başkanı Ödülünü Aldı
08.12.2016 09:37:03

 

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel Yılın İl Başkanı Ödülünü Aldı

26 Kasım 2016 tarihinde İnternet Medya Grubu (İMG) tarafından yılın il başkanı ödülüne layık görülen ancak Ankara'da parti teşkilatının çalışmaları nedeniyle gecede bulunamayan AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel plaketini AK Parti il başkanlığında İMG üyeleri tarafından aldı.

Samsun Haber - AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, İnternet Medya Grubu (İMG) üyelerini AK Parti İl Başkanlığı'nda kabul etti. Çok özel açıklamalarda buluna Göksel; 'Samsun, her alanda yapılan yatırımlarla Türkiye'nin en önemli illeri arasında yerini almaya başladı. Şehrimizin özellikle güçlü bir siyasi iradeye sahip olması Samsun'u kısa zamanda istenilen noktaya getirecektir.  Şehrimizin kalkınması, gelişmesi ve büyümesi her alanda büyük bir sinerji oluşturularak başarılabilir. ' dedi.

DÜNYA LİDERİ BİR CUMHURBAŞKANIMIZ VAR

Türkiye'nin çok güçlü bir Cumhurbaşkanına sahip olduğunu, dünyanın hiç bir ülkesinde kitleleri bu kadar etkileyebilen bir lider bulunmadığını dile getiren Göksel; 'Bunu 15 Temmuz’da çok daha canlı gördük. Sayın Cumhurbaşkanımız bir sözüyle kitleleri sokağa dökerek darbe girişimini engelleyen bir lider olarak tarih sayfalarında yerini aldı. 15 Temmuz’da başarılı olamayan küresel güçler ve onun yardakçıları bu kez ülke ekonomisinin kötüye gitmesi için döviz oyununu oynadılar. Yine sahneye Sayın Cumhurbaşkanımız çıktı ve 'Dövizinizi bozdurun' diyerek halkımıza ve ülkemize oynanan oyunu bozdu. Bugün doların 2 günde 15 kuruş gerilemesi bunun en büyük göstergesi olmuştur. Dövizdeki düşüş daha da sürecek.' diye konuştu.

AK PARTİ'DE 'BİZ' MANTIĞI GEÇERLİDİR

Samsun'da tüm AK Parti teşkilatlarının uyum içerisinde çalıştığını Samsun'un da bu anlamda tüm Türkiye'de örnek alınan teşkilat haline geldiğini sözlerine ekleyen Göksel; 'AK Parti'de, Sen-Ben yok, 'Biz' varız mantığı teşkilatlarımızda görev yapan tüm fertlerimizin belleğine işlenmiştir. Bu duruşumuz sadece seçim dönemlerinde değil, her zaman aynı mantık ve düsturla işlemeye devam etmektedir. Biz halkımızla birlikte siyaset yapan ve halktan kopuk bir siyaset anlayışını reddeden güçlü bir siyasi partiyiz. 14 yıldır tek başına iktidarda olmamız bunun en güzel neticesidir. Partimizin 2023 hedefleri doğrultusunda çalışmalarımız devam edecektir. Ak Parti Türkiye'nin gözbebeği olan bir partidir.' diyerek sözlerini tamamladı.

AK Parti Samsun Muharrem Göksel İnternet Medya Grubu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert