AK Parti Samsun İl Başkanlığı Genel Merkeze Çağırılan İlçe Başkan Adaylarını Açıkladı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
AK Parti Samsun İl Başkanlığı Genel Merkeze Çağırılan İlçe Başkan Adaylarını Açıkladı
16.02.2018 08:59:13

 

AK Parti Samsun İl Başkanlığı Genel Merkeze Çağırılan İlçe Başkan Adaylarını Açıkladı

Ak Parti Samsun il Başkanı Avukat Hakan Karaduman, Ak Parti 6. Olağan kongresi öncesi, belirlenecek ilçe başkanlıkları için AK Parti Genel Merkezi’ne çağrılan ilçe başkan adaylarını açıkladı.

AK Parti Samsun İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklama şöyle;

Daha önce yapılan temayül, toplantı, görüşme ve istişareler neticesinde, mevcut ilçe başkanlarından kongrelerinde yeniden aday olmamaları yönünde karar verilen Alaçam, Ayvacık, Bafra, İlkadım, Kavak, Tekkeköy, Lâdik, Vezirköprü ve Yakakent ile yine daha önce istifa eden Ondokuzmayıs ilçelerimizde, ilçe başkanlığı adaylığı için Genel Merkez Teşkilat başkanlığımızca mülakat yapmak üzere genel merkeze çağrılacak olan ilçe başkan adaylarımız belirlenmiştir.

Alaçam ilçemiz için Salih Uçar ve Selahattin Alkan;

Ayvacık ilçemiz için Kemalettin Gökçe, Harun Doğan ve Sertaç Can;

Bafra İlçemiz için Hasan Kuru ve İbrahim Semiz;

İlkadım ilçemiz için Atakan Ergeni, Hakan Ay, Mehmet Coşkun ve Serkan Akyüz;

Kavak ilçemiz için Onur Bakır ve Osman Atlı;

Ladik ilçemiz için Orhan Yılmaz, Recep Dirican ve Şerafettin Demirtaş;

Ondokuzmayıs İlçemiz için Fatih Seven ve Hakan Yazar;

Tekkeköy ilçemiz için Hayri Ağırlar, Kenan Yılmaz, Muhammet Üstün ve Şuayip Haliloğlu;

Vezirköprü ilçemiz için Mehmet Gülburun ve Mehmet Kurt ve Yakakent ilçemiz için de Mehmet Gençoğlu, Mustafa Çakır ve Ahmet Günel genel merkezde yapılacak olan mülakata katılacaklardır.

Kongrede aday olmaması kararlaştırılan ilçe başkanlarımız, kongre sürecine kadar görevlerinin başında olup tüm kongre süreci bu İlçe başkanlarımızın başkanlığında yürütülecektir.

Kongre tarihi daha önce ilan edilen Bafra, Ayvacık, Ladik ve Vezirköprü ilçelerimizin kongre tarihlerinin gelecek hafta yapılacak olan İl Başkanları Toplantısı ile çakışması, ilçe kongre takviminin sıkışık olması ve il kongresi tarihinin 24 Mart 2018 olarak belirlenmesi nedeni ile mart ayının ilk haftasına ertelenmiştir.

İlçe kongrelerimizin tamamlanmasının ardından, 24 Mart 2018 günü saat 12.00’de Yaşar Doğu Spor Salonunda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımları ile ihtişamlı ve partimize yaraşır bir şekilde il kongremizi yapacağız.

Kongrelerde görevlerini devredecek ilçe başkanlarımıza özverili hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, yapılacak olan ilçe kongrelerinde ilçe başkanlığı görevini üstlenecek olan dava arkadaşlarımıza bu zor ve kutlu görevlerinde başarılar dileriz.

AK Parti Samsun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER