AK Parti Samsun İl Başkanlığı’na Avukat hakan Karaduman atandı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
AK Parti Samsun İl Başkanlığı’na  Avukat hakan Karaduman atandı!
19.01.2018 08:58:35

 

AK Parti Samsun İl Başkanlığı’na Avukat hakan Karaduman atandı!

Samsun’da aylardır devam eden il başkanlığı krizi Avukat Hakan Karaduman’ın il başkanı olarak atanmasıyla nihayete erdi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in istifa etmesi ile boşalan başkanlık koltuğuna Hakan Karaduman atandı.

Samsun’da çeşitli zamanlarda yapılan temayüller, anketler, uzun süren değişim haberlerinin ardından, son olarak Samsun İl Başkanlığında 11 Ocak Perşembe günü il başkanının belirlenmesi için yapılmıştı.

Temayülde kullanılan toplam 385 oy ile genel merkeze gidecek beş isim belirlenmişti.

Temayülde oylanan 5 aday İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol, eski İlkadım İlçe Başkanı İhsan Kurnaz, eski Canik İlçe Başkanı Av. Yılmaz Hocaoğlu, AK Parti İl başkan yardımcıları Av. Hakan Karaduman ile Salih Çelik olarak belirlenerek Ankara’ya çağrılmıştı.

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapılan görüşmeler sonunda Hakan Karaduman'ın yeni AK Parti Samsun il başkanı olarak atadı.

HAKAN KARADUMAN KİMDİR!

1975 Samsun Doğumlu olan Avukat Hakan Karaduman, birinci Fuat Köktaş il başkanlığı döneminde Gençlik kolları Başkanı olarak siyasete başladı.

Muharrem Göksel’in de Yönetim Kurulu Üyesi olan Hakan Karaduman, Avukat Hasan Tahsin Şengül ve Adem Aksoy ile ortak AKS Hukuk Bürosu’nda aktif avukatlık yapıyor.

 Karaduman Evli ve iki çocuk babası.

 

​AK Parti Samsun Hakan Karaduman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
misafir     2018-01-20 Vali değişti sevindik kaymakam değişti yine başkanlar değişti yine sevindik tek ve son ilbaşkanına kaldı umudumuz dayanılmıyoki içenlerin naraları şarkılar çalgılar cazlar saz lar koyun sürüsü gibi insanlar bahçelerimizde açıkda bar yapılan yerde oysa 2011 de kazanmıştık yıkım kararını ne uyku ne huzur ders çalışamayanlar keza hadi yıkmadınız atakumla büyükşehir belediye çevre müdürlüğü açık yerlere kapalı diye niye müzik ruh satı verdiniz bizde allah a havale ettik beddularla her daim bilin
GALERİLER
Advert
Advert