AK Parti Samsun İl Başkanlığı’nda devir teslim yapıldı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
AK Parti Samsun İl Başkanlığı’nda devir teslim yapıldı
20.01.2018 13:52:49

 

AK Parti Samsun İl Başkanlığı’nda devir teslim yapıldı

AK Parti Samsun İl Başkanlığı’nda yapılan devir teslim töreniyle Avukat Hakan Karaduman görevi Muharrem Göksel’den devralarak resmen AK Parti Samsun İl Başkanı oldu.

AK Parti Samsun İl Başkanlığı’nda gerçekleşen devir teslimde konuşan Muharrem Göksel, “2015 yılının Şubat ayında devraldığımız AK Parti Samsun İl Başkanlığı bayrağını, kardeşim Hakan Karaduman’a bugün itibariyle devrediyorum. Görev yaptığımız dönem içerisinde devraldığımız AK Parti bayrağını, en üst noktalara getirmek için gece gündüz demeden çalıştık. Davamıza zarar gelmemesi için elimizden geleni yaptık. Bundan sonra da davamızı en üst noktada tutmak adına onurumla, gururumla elimden geleni sonuna kadar yapacağım. Bu bayrak değişiminin ilimize, ülkemize ve partimize hayırlı olmasını diliyorum. Görevi Hakan kardeşime devrederken, kendisine bu kutlu yolda başarılar diliyorum. Görevini layıkıyla yerine getireceğinden şüphemiz yoktur. 2019 yolunda yapacağı çalışmalarda muvaffakiyetler diliyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun” dedi.

Görevi Muharrem Göksel’den alan AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, “Uzun yıllardan beri AK Parti Davasının içerisinde farklı kademelerde yer aldım. Gençlik Kolları Başkanlığı yaptığım dönemde de, Ana kademe yönetim kurulu üyeliği ve başkan yardımcılığı görevlerimde de davama en iyi şekilde hizmet etme gayreti içerisindeydim. Geçtiğimiz hafta yapılan temayül yoklamasında AK Parti Samsun İl Başkanlığı görevi için aday oldum. Genel Merkez’imizde yapılan istişareler neticesinde, Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, görevi tarafıma tevdi etti. Kutlu davamızda bundan sonra AK Parti samsun İl Başkanı olarak görev yapacağım. Allah yar ve yardımcımız olsun. Yıllarca AK Parti Davası içerisinde omuz omuza çalıştığım ve başkanlığı döneminde kendisiyle çalışmaktan gurur duyduğum Muharrem Göksel ağabeyime de yaptığı çalışmalarından ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum. Muharrem Göksel’i asla bırakmayacağız. 2019 seçimlerine doğru giderken kendisinin bilgi ve deneyiminden yararlanacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

​AK Parti Samsun Muharrem Göksel Hakan Karaduman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
misafir     2018-01-21 Umutlanalımmı valiller beld.başkanları kaymakamlar değiştikçe hep umutlandık bar olan bahçelerimiz için kazandığımız mahkeme kararını uygular diye ama kimse ilgilenmedi o ona diğeri ona yolladı 2.5 yıl mahkeme aşaması bir okadarda öncesi yıl oldu 2018 ama biz hala açık bar olan bahçelerimizde içip şarkılar naralar çalgılar rezalet ötesi Tek me rak ettiğimiz koruma nedenleri ney İlahi adalete verdik telore edenleri tecelli eder er ve ya geç zaman aşımı yok haklarımızı haram edip Sağlıcakla kalını
GALERİLER