AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Bülent Turan; Hep birlikte yeni hedeflere!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Bülent Turan; Hep birlikte yeni hedeflere!
30.04.2018 09:19:45

 

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Bülent Turan; Hep birlikte yeni hedeflere!

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Bülent Turan, ''Hep birlikte yeni hedeflere'' dedi

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Bülent Turan, İlkadım Muhtarlar Derneği'nin düzenlediği kahvaltıda muhtarlar ve STK temsilcileri ile biraraya geldi.

İlkadım Muhtarlar Derneği Başkanı Murat Gökmen Şahin, ''Sayın AK Parti Milletvekili Aday Adayı Bülent Turan beyin diğer siyasetçilerden kendisini ayıran bir özelliği var, dokunulabilir, temas edilebilir ve ulaşılabilir birisi olduğunu düşünüyoruz. Bunun içinde özellikle yanındayız. Sivil toplum örgütleri tabanın sesini biraz daha vatandaştan daha iyi biliyor. Bizler vatandaşlarla siyasiler arasındaki köprüleriz. Bu sebepten dolayı siyasi ve bürokratların ulaşılabilir istiyoruz, bundan dolayı da Bülent Bey’e sonuna kadar destek vermeye hazırız’’ dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Bülent Turan, ''Öncelikle İlkadım Muhtarlar Derneği Başkanı Murat Gökmen Şahin çok teşekkür ederim. Yaklaşık 27 yıldır ben Samsun’dayım. Artvin Arhavi doğumluyum. İlk, orta ve lise tahsilimi tamamladıktan sonra 19 Mayıs Üniversitesi Ziraat Fakültesi bölümüne kaydımı yaptırdım ve Ziraat Fakültesi'ni bitirdim. Yüksek lisansımı ve Ziraat fakültesindeki doktoramı Samsun ilinde tamamlayıp memuriyet hayatıma 1997 yılında başladım. 22 yıllık devlet memurluğu sürem var. 6 yıl Milli Eğitim Bakanlığında sınıf öğretmenliği yaptım. Özellikle kırsal bölgelerde, 2002 yılında Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığının değişik kademelerinde çalışmak için bakanlığa geçtim ve son olarak Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Samsun İl Koordinatörlüğünde 9 yıl görev yaptıktan sonra 24 Haziran 2018 seçimlerinde, 27’inci dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde Samsun’dan aday adayı olmak için istifa ettim ve bugün sizler ile bir aradayız birlikteyiz ve diyorum ki Hep birlikte Yeni hedeflere herşey Türkiye için'' dedi.

Kahvaltı programına İlkadım Muhtarlar Derneği Başkanı Murat Gökmen Şahin, Samsun Ziraat Odası Başkanı Hasan Tütüncü, Samsun Berberler Odası Başkanı Zabit Pilan, Yabancılar Pazarı Derneği Başkanı Ali Akyüz ve muhtarlar katıldı.

.

​AK Parti Samsun Bülent Turan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert