AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş’tan Chp’ye Gönderme!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş’tan Chp’ye Gönderme!
21.04.2017 14:49:00

 

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş’tan Chp’ye Gönderme!

CHP, YSK'dan umduğunu alamayınca şimdi de Danıştay'a gidiyor. CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'ın "Mühürsüz oy pusulalarının geçerli kabul edilmesine ilişkin YSK işleminin iptali talebiyle bugün Danıştay'da dava açıyoruz." kararına AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, sosyal medya hesabından göndermede bulundu.

Milletvekili Köktaş, "İtiraz ve hayırdan başka bir şey bilmeyen CHP haftanın son gününde de bizi yanıltmadı, bu kez de Danıştay’a itiraz etmiş. Yedisinde neyse yetmişinde de aynı CHP..." sözlerini sosyal medya hesabından paylaşırken, "CHP ne zaman milletin kararına saygı duyarsa, o zaman iktidar hayali kurabilir... Ama nerdeee..." tweetini de atarak Cumhuriyet Halk Partisi'ni eleştirerek ince bir göndermede bulundu. 

Sandıktan çıkan karara her seçimde itiraz eden CHP'nin farklı yollara başvurarak itiraz ettiğini göz önünde bulunduran Milletvekili Köktaş, dünkü yaptığı basın açıklamasında da "Cumhuriyet Halk Partisi hala sandıktan çıkan sonucu kabul etmiyor, itibar göstermiyor. CHP ne zaman milletin kararına güvenirlerse, saygı duyarlarsa o zaman onlara iktidar yolu gözükür. " demişti.

Fuat Köktaş AK Parti chp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert