AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal son noktayı koydu; Erken seçim gündemde yok!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal son noktayı koydu; Erken seçim gündemde yok!
03.07.2018 12:11:27

 

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal son noktayı koydu; Erken seçim gündemde yok!

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, yerel seçimlerin erkene alınmasına yönelik iddialara yanıt verdi. Ünal "Erken seçim tartışmalarını doğru bulmuyoruz, gündemimizde erken seçim yok" dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Ünal, yerel seçimlerin erkene alınmasına ilişkin "Henüz bir seçim bitmiş ve sonucunda seçmen Türkiye'de oluşturulmak istenen belirsizlik ve endişe gibi konularda son derece açık bir konu ortaya koymuş.

Türkiye'yi seçim atmosferinden çıkarmışken yeniden erken seçim tartışmalarının başlamasını doğru bulmuyoruz. Türkiye erken seçim tartışmalarından çıkmıştır" dedi.

Ünal "Birinci öncelik yeni sistemin cumhurbaşkanımızın yemin etmesiyle devreye girmesidir. Yeniden bir erken seçim tartışmalarının olduğu atmostefere sokmak istiyor birileri. Bazı arkadaşlarımızın açıklamaları da erken seçime destek gibi sunuluyor. Bizim gündemimizde herhangi bir seçim bulunmamakta. Türkiye daha yeni bir erken seçimden çıktı. Türkiye önüne bakıyor. Yeni hükümet sistemiyle beraber, bir sürü önceliğimiz var. Çocuklarımızla, kadınlarımızla ilgili, ekonomiyle ilgili, güvenlikle ilgili, enerji politikalarıyla ilgili" diye konuştu.

​AK Parti Mahir Ünal yerel seçimler erken seçim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert