AK Parti’de sürpriz gelişme!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
AK Parti’de sürpriz gelişme!
24.11.2018 09:12:35

 

AK Parti’de sürpriz gelişme!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yarın İstanbul’da yapması beklenen belediye başkan adayları açıklamasında bazı illerin önümüzdeki haftaya kalabileceği öğrenildi.

Haliç Kongre Merkezinde AK Parti’nin 50 ilin belediye başkan adaylarının açıklanmasına dair toplantısında değişiklik bekleniyor. Toplantının en önemli başlığı İstanbul, Ankara ve İzmir büyükşehir belediye başkan adaylarının kimler olacağıydı.

SALI GÜNÜNE KALABİLİR

Ancak partide yaşanan son dakika gelişmeleriyle bu üç büyük ilin başkan adayı isimlerinin açıklanmasının önümüzdeki hafta salı günü AK Parti Grup Toplantısına kalabileceği öne sürüldü.

SIZAN İSİMLER PÜRÜZLÜ ÇIKTI

Afyon, Balıkesir, Eskişehir, Konya, Sakarya ve Trabzon illerinin de adaylarının aynı toplantıya kaldığı belirtiliyor. Bu illerin başkan adaylarının kim olduğunun önceden konuşulmasına rağmen ortaya çıkan bazı pürüzler nedeniyle açıklamanın ertelendiği ifade edildi.

SAMSUN’DA GEÇ AÇIKLANABİLİR

Bu illerin akabinde Samsun’da, Mustafa Demir’in aday olduğu söylentisi de, seçmeninin tepkisine neden oldu. AK parti Genel Merkezi’nde, seçmenin sızdırılan aday ismine tepki göstermesi üzerine Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Adayının önümüzdeki hafta açıklanacağı bilgisi ileri sürüldü.

 

AK Parti Samsun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER