AK Parti’den İlk Aday Adayı Sosyal Demokrat çıktı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
AK Parti’den İlk Aday Adayı Sosyal Demokrat çıktı
12.04.2018 09:33:48

 

AK Parti’den İlk Aday Adayı Sosyal Demokrat çıktı

Kavak Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karagöz, sosyal demokrat kişiliğiyle tanınmış olmasına rağmen AK Parti’den İlkadım veyahut Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylığı için kolları sıvadı.

Kavak Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karagöz, Sosyal demokrat yapıya sahip olmasına rağmen CHP yerine AK Parti’den belediye başkan aday adayı olabilmek için kulis faaliyetlerine başlamış durumda.

Karagöz, CHP’den Atakum Belediye başkan aday adayı olması beklenirken, beklenilenin aksine Atakum'dan değil, İlkadım ya da Büyükşehirden ve beklenilenin aksine CHP’den değil AK Parti’den belediye başkan aday adayı olmaya hazırlanıyor.

AK Parti’den belediye başkanı olabilmek için kimler ile görüşmeler yaptığı ve Karagöz’ü AK Parti ile hangi Bakanın barıştıracağı şuan tam olarak kestirilmesi zor olsa da Karagöz’ün bu uğurda kapıları aşındırmaya ve kulis faaliyetlerine başlamış olduğu öğrenildi.

 

Kavak Dernekler Federasyonu Yılmaz Karagöz AK Parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
misafir     2018-04-12 Herkes ne ise o olsun Sosyal demotrat örneğini yaşıyoruz Yusuf Ziya bey örneğinden Sosyal demotratsa gitsin parti sinden üye olsun Ne işi var AKP de
Meftun yalıçapkını     0000-00-00 Olsun bıyıkları var , yenganimda kapalı ise oldu bu iş ..ama bir iki umre fotografi elini daha da güçlendirir ..dallı güllü kandil ve cuma mesajlari ...mis gibi olur
GALERİLER