AK Partili Karaaslan : Meydanlarda ay-yıldızlı bayrağımızın altında Sabaha Kadar Nöbet Tutacağız
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
AK Partili Karaaslan : Meydanlarda ay-yıldızlı bayrağımızın altında Sabaha Kadar Nöbet Tutacağız
08.07.2017 15:49:48

 

AK Partili Karaaslan : Meydanlarda ay-yıldızlı bayrağımızın altında Sabaha Kadar Nöbet Tutacağız

Samsun'da bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "15 Temmuz'u hiç unutmadık, unutmayacağız. 50 yıl sonra nasıl bir anma programı yapılacağı, bu ilk yıla bağlı. Meydanlarda ay-yıldızlı bayrağımızın altında sabaha kadar nöbet tutacağız" dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, partisinin 19 Mayıs ilçe teşkilatı tarafından partililer ve muhtarların katılımıyla bir restoranda düzenlenen programa katıldı. AK Parti'nin başarısının arkasında parti teşkilatlarının bulunduğunu belirten Çiğdem Karaaslan, bundan sonra da herkesin üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmesi gerektiğini ifade etti. AK Parti'de bayrak yarışının farklı gerçekleştiğini söyleyen Karaaslan, "Bayrak yarışında bir sporcu koşar, bayrağı başka sporcuya teslim eder, kendisi durur ve o sporcu koşuyu sürdürür. Bizdeki bayrak yarışında ise bayrağı teslim alan kişi koşarken bayrağı teslim eden de koşmaya devam ediyor. Dolayısıyla hepimiz bu görevlere belirli süre için geliyoruz. Belirli süre görev yapıyoruz ve devredeceğiz. AK Parti'nin başarısı Türkiye'nin, Türkiye'nin başarısı da AK Parti'nin başarısıdır. Parti olarak geleceğe yönelik çalışmalarımız devam ediyor. Geleceğe yönelik dik duruşumuzu devam ettirmek durumundayız. Bunun çok önemli yapı taşlarından biridir AK Parti. AK Parti'nin varlığı, mevcudiyeti ve başarısı aynı zamanda Türkiye'nin başarısıdır. Partimiz için en çok faydayı kim sağlayacaksa o olmalıdır. Bugüne kadar bizim hiçbir kongremizde kavga olmadı, sandalyeler havada uçuşmadı. Biz birbirimizi seven, birbirimize güvenen bir ekibin parçasıyız. Aynı liderin yol arkadaşlarıyız" diye konuştu.

FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimine de değinen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "15 Temmuz'u hiç unutmadık, unutmayacağız. Seneyi devriyesi yaklaşmakta ve daha dün gibi yaşadığımız acılar yüreğimizde çok taze. Öncelikle şehitlerimize rahmet dilemek istiyorum. 15 Temmuz gecesini unutturmamak adına çok önemli çalışma yürütüyoruz. 50 yıl sonra nasıl bir anma programı yapılacağı, bu ilk yıla bağlı. O hain teröristler dışında o gece ne yaptıysak aynısını yapacağız. Meydanlarda ay-yıldızlı bayrağımızın altında sabaha kadar nöbet tutacağız" dedi.

AK Parti Samsun Çiğdem Karaaslan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
tayyip     2017-07-10 sayın vekil doğru der... ancak sokaklarda tanklı toplu tüfekli hainler olmayınca sabaha kadar beklemek gazetelerden haykıracak kadar değerli plmasa gerek....
GALERİLER
Advert
Advert