AK Parti’nin en büyük hatası: Kamu kurumları fetö’ye bırakıldı!
Reklamı Geç
Advert
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
AK Parti’nin en büyük hatası: Kamu kurumları fetö’ye bırakıldı!
18.05.2017 10:58:20

 

AK Parti’nin en büyük hatası: Kamu kurumları fetö’ye bırakıldı!

Bir dönem AK Parti Samsun İl Başkanlığı’nda teşkilattan sorumlu başkan yardımcılığı görevini yürüten Muhittin Aslan AK Parti’nin en büyük hatasının kamu kurumlarında örgütlenmesi olduğu gibi FETÖ örgütüne bırakması olduğu yazdı.

Aslan sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarında şu iddiaları gündeme taşıdı;

Kamu kurumlarını FETÖ terör örgütüne bırakan " Ak partinin önemli hatası 14 yıllık iktidarına rağmen kurumlar iktidara ayak diretiyorsa iyi hesap yapmalı iktidara muhalefet kamu kurumlarından yapılıyor siyasi partilere yol haritası niteliğinde organize olan kurumlar anlaşılan el altından FETÖ tarafından yönlendiriliyor iktidar acilen kamuya nitelikli vatansever işçi memur almalı bir iki yönetici atamakla hakimiyet kuramazsın elaman olarak temizlikçi güvenlikçi Yemekçi koymakla iktidar kendini avutuyor fETO’cu kıripto elamanlar Erdoğan düşmanlığı gözlerini kör etmiş CHP kendini solcu olarak adlandıran kesim FETÖnün değirmenine su taşıyor.

Ak parti teşkilat yönetmeliğine kamu çalışanı kademe başkanı olamaz maddesini kesin olarak FETO’cular koydurmuştur bunun anlamı kamuda siyaseti biz yapıyoruz siz partide hamallık yapın sizin adınıza biz karar verelim demektir bu şartlarda maaşını verdiğin elamanın muhalefetiyle uğraşmaya devam edersin ...!!!!!

Muhittin Aslan fetö Ak parti Erdoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vatandaş2     0000-00-00 Maalesef ak parti sayesinde koltuk makam güç elde edenler bunu hizmet için kullanmıyorlar. 2014 ten önce atanan başta il mudurleri olmak üzere bütün burokratlar önceki bağlantıları, fetö ile ilişkileri ve atanma referansları bakımından ciddi bir incelemeden geçirilmeli. Koltuk ve reklam peşinde olup İkbal için partiyi kullananlar elenmeli. Birçoğu partiyi tehdit aracı olarak kullanmakta ve partiye olumsuz imaj bırakmaktadır.
GALERİLER
Advert