Akademik Düşünce Enstitüsü TÜYAP 5. Karadeniz Kitap Fuarında Yayınlarını Tanıttı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Akademik Düşünce Enstitüsü TÜYAP 5. Karadeniz Kitap Fuarında Yayınlarını Tanıttı
21.02.2019 09:16:42

 

Akademik Düşünce Enstitüsü TÜYAP 5. Karadeniz Kitap Fuarında Yayınlarını Tanıttı

Geçtiğimiz Ağustos ayında Samsun merkezli kurulan ve 11 ilde temsil edilen Akademik Düşünce Enstitüsü Derneği, basım için hazırladıkları Sosyal Bilimler Dergisi ve Engelliler Raporunu TÜYAP 5. Karadeniz Kitap Fuarında, Samsun Yazarlar Derneği Standında okurlarına tanıttı.

Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Metin ÖZ: “Yayınlarımız hazır, editörlerimiz son incelemelerini yapıyor bizde bu süreçte halkımızın görüşlerini almak istedik. Günümüzde bilimsel yayınlara olan ilginin günden güne artması bizi heyecanlandırıyor. 2 yıldır akademikkaynak.com üzerinden bilimsel yayın yapmaktayız, internet üzerinden yaptığımız yayınlara yılda 2 kez çıkarmayı planladığımız dergimizde katılacak. Bu noktada yakında dergimiz basımı için gerekli sponsor çalışmalarında bulunacağız.” dedi.

Ayrıca kitap fuarında yayınlarını tanıtma fırsatını sağlayan Samsun Yazarlar Derneği teşekkürlerine sunan ÖZ, Sayın Başkan’a ve Yönetim Kuruluna destekleri için teşekkür ediyoruz, ümit ediyoruz ki seneye kendi standımızda yayınlarımızı okurlarımıza ulaştıracağız, dedi. 

Akademik Düşünce Enstitüsü Derneği Metin ÖZ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert