Akasyam.com’a Basın Teşvik Ödülü
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Akasyam.com’a Basın Teşvik Ödülü
27.12.2011 11:27:26

 

Akasyam.com’a Basın Teşvik Ödülü

My House Hotel'de düzenlenen ödül törenine İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın yanı sıra Samsun Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Fatma Dursun Atalay, İhlas Haber Ajansı (İHA) Samsun Bölge Müdürü Ali Yılmaz Ergen, İlkadım Kent Konseyi Başkanı Osman Kara, gazete, televizyon, dergi ve internet sitelerinin yönetici ve muhabirleri katıldı.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ödül töreninde bir konuşma yaptı. Demirtaş, "Muhabir günlerce, haftalarca bir haber peşinde koşturup tek bir kare ile pek çok şeyin özetini veriyor. O tek kare ile sayfalarca, saatlerce anlatılabilecek mesajı bir özet haline getiriyor. Basın; toplumu aydınlatan, güç veren, ülkenin demokratikleşme sürecinde büyük rol üstlenen kurumlardır. Ülkemizin geleceği ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda ilkeli, doğru ve tarafsız bir şekilde çalışarak halkın haber alma hakkını sağlayan ve toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen basın mensuplarımız, bu yönüyle milletin duygularına tercüman, düşüncelerine ses olmaktadırlar" dedi.

İlkadım Belediyesi'nin projelerinden de bahseden Demirtaş, "Belediye olarak birçok projeyi hayata geçirdik ve diğer projelerimizi sırayla hayata geçiriyoruz. Halk Ekmek Fabrikası, Çöpünüz Altın Olacak, Sevgi Evleri, Çok Katlı Otopark ve AVM projesi, Kılıçdede Kültür ve Ticaret Merkezi, Mini Araç Pisti Projesi, renkli asfalt çalışmaları, Hilal Kart, çöp konteynırlarının yer altına indirilmesi ve SAMBİS gibi birçok projeyi halkımızın hizmetine sunduk" diye konuştu.

Başkan Necattin Demirtaş'ın konuşmasından sonra şiir ve müzik dinletisi yapıldı. Daha sonra haber müdürü ve muhabirlere 2011 Basın Teşvik Ödülleri verildi. İhlas Haber Ajansı (İHA) Samsun Bölge Haber Müdürü Salih Kasım ve muhabir Derya Yetim'e ödülünü İlkadım Belediyesi Meclis Üyesi Bahri Çakır verdi.

Gecede internet gazeteleri, yerel gazeteler, dergiler, televizyonlar ve haber ajanslarına ödülleri verildi. Akasyam.com adına Recep Yazgan  2011 Basın Teşvik Ödülünü aldı..
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert