Akasyamhaber’in Onur Güngör haberine yasak!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Akasyamhaber’in Onur Güngör haberine yasak!
28.12.2018 10:40:10

 

Akasyamhaber’in Onur Güngör haberine yasak!

Hukuksuz icra yöntemi uygulamalarıyla Samsun medyasına gündem olan Samsun Barosu Avukatlarından Onur Güngör’ün adına yapılan bir internet sitesi içeriğinden faydalanarak yaptığımız habere mahkeme kararıyla erişim yasağı getirildi.

‘Onur beyin baş katibi …….’yim, Onur beyin kişisel web sitesine bakarsanız Önur beyin nasıl bir insan olduğunu anlarsınız’ mesajıyla haber merkezimize ulaştırılan maildeki bilgileri değerlendirdiğimiz Samsunlu Avukat Onur Göngör hakkındaki haberimiz, samsun 1. Sulh Ceza Hâkimliği tarafından kişisel hakların ihlali gerekçesiyle erişimine yasak getirildi.

Onur Güngör hakkında hazırlanan sitede yer alan bilgilerde Samsunlu Avukat Onur Güngör’ün Rotary Kulübü üyesi bir Mason olduğu, Masonların yurt içi ve yurt dışı toplantılarına katılarak Masonluğa gönül veren kodamanların avukatlığını yaptığını ve böylece ‘cukkayı doldurduğunu’, işyerinde Mason üstadlarının emri ile FETÖ nedeniyle meslekten atılan hakim savcı vb. mesleklere mensup kişileri çalıştırdığını, kırk türlü alicengiz oyunlarıyla borçlulara taahhüt imzalatarak borçlulara kan kusturduğu bilgileri yer alıyordu..

HUKUKSUZ HARİCİ İCRA YÖNTEMLERİ

Avukat Onur Göngör’ün, avukatlığını yaptığı kurumların alacaklarını tahsil etmek için harici icra yönetimini sıklıkla kullandığı ve bu uygulamanın hukuksuz olduğu Samsun basınına defalarca konu olmuştu.

Harici İcra yönteminde Avukat ya da avukatın görevlendirdiği personelin alacaklının kapısına icra memuru ya da resmi bir görevli olmadan giderek, borçluyu korkutmak, ödeme yapması için eşyaları kaldırırım şeklinde tehdit etmek olarak biliniyor.

Hatta yapılan şikâyet üzerine, borçlu vatandaşı telefonla arayıp bağıra çağıra tehdit eden ve kendisini avukat olarak tanıtan kişinin Onur Güngör’e ait hukuk bürosu çalışanı olduğu ortaya çıkmıştı.

Kendisini avukat olarak tanıtarak borçlu vatandaşı tehdit eden kişinin, telefon görüşmesi sırasında ise borçluyu korkutmak için daha çok dolandırıcıların kullandığı yönteme başvurup polis telsizi sesi kullanması da dikkat çekmişti.

Samsun Barosu Onur Güngör FETÖ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert