Akbaş’tan Cumhurbaşkanı’na tam destek
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Akbaş’tan Cumhurbaşkanı’na tam destek
19.12.2016 13:34:01

 

Akbaş’tan Cumhurbaşkanı’na tam destek

Samsun Tuhafiyeciler Odası Başkanı Ahmet Akbaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın milli seferberlik ilanına destek verdiğini belirterek bir bölgede neler olup bittiğini muhtarların yanısıra küçük esnafın da çok iyi bildiğini kaydetti

İstanbul ve Kayseri’de yaşanan terör saldırılarını en ağır şekilde kınayan Başkan Akbaş, “PKK terör örgütünün son zamanlarda yaptığı saldırılar köşeye sıkışmışlığının göstergesidir. İstanbul’daki terör olayında 44, Kayseri’deki terör olayında ise 14 olmak üzere toplam 58 vatan evladı şehit olmuştur. Bu saldırıların hesabını hainler en kısa zamanda verecektir. Hiçbir şehidimizin kanı yerde kalmayacaktır” diye belirtti.

Saldırılara Türk halkının en güzel cevabı verdiğini ifade eden Başkan Akbaş, “Yaşanan terör olaylarından sonra halkımız daha çok kenetlenerek düşmana karşı adeta bir olduğumuzu göstermektedir. Hain terör örgütleri bizleri topla tüfekle kesinlikle yıkamayacaktır. Biz bir ve beraber oldukça daha diri olacağız. Halkımız kesinlikle provokatörlerin oyununa gelmeden soğuk kanlı bir şekilde tepkilerini göstermeliler” diye kaydetti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın milli seferberlik ilanına tam destek verdiğini belirten Başkan Akbaş, “Cumhurbaşkanı Erdoğan geçtiğimiz hafta muhtarlarla yaptığı toplantıda teröre karşı milli seferberlik başlatmış, mahallelere gelen yabancı ve şüpheli kişileri ihbar etmelerini söylemişti. Bir mahalleye gelen şüpheliler muhtarların yanısıra esnafın da dikkatinde olmalı. Küçük esnafımız bulunduğu mahallede neler olup bittiğini iyi bilir. Esnaflar olarak mahallelerde daha dikkatli ve temkinli olmalıyız. Terör belasından kurtulmak için bugün dünkünden daha çok emniyet güçlerine yardımcı olmalıyız” diye konuştu.

Samsun Tuhafiyeciler Odası Başkanı Ahmet Akbaş Cumhurbaşkanı Erdoğan Küçük esnaf
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert