​Akcagöz: Karaaslan’ın sözleri oportünizm kokuyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
​Akcagöz: Karaaslan’ın sözleri oportünizm kokuyor!
06.02.2018 12:12:18

 

​Akcagöz: Karaaslan’ın sözleri oportünizm kokuyor!

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av. Tufan Akcagöz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’ın, Kastamonu İl Gençlik Kolları 5.Olağan Kongresi’nde yapmış olduğu konuşmayı değerlendirdi.

Karaaslan’ın, ‘Gençleri çok seviyoruz, gençleri çok önemsiyoruz, gençler bizim her şeyimiz, bugünümüz, yarınımız.' sözlerinin, oportünizm koktuğunu söyleyen Akcagöz, “Gençlere önem verdikleri filan yok. Karaaslan’ın bahsetmiş olduğu, sorgulamayan, pek düşünmeyen ve daha çok, biat etmeyi tercih eden gençlik. Böyle bir gençlik seviyorlar. Toplumu da buna göre hazırlıyorlar. Sözde, gençlere sahip çıkıyoruz diyorlar ama sahip çıktıkları gençlik, kendileri ile kan bağı olan gençlik.” dedi.

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, “Gençlerin hakkını verin o zaman. Hayat haklarına saldırı oluyor, susuyorsunuz. İnsanca bir gelecek umuduyla yaşıyorlar, çalışıp çabalıyorlar, girdikleri sınavlara bin bir türlü hile karışıyor. Mülakat yapıyorsunuz, bin türlü şaibe içinde. Siz böyle mi sahip çıkıyorsunuz gençlere? Millet kendisini yakıyor, hayatına son vermeye kalkıyor. Vatandaş iş istiyor. İşsiz olduğu için kendini yakan var, asan var. Samsun’daki intihar vakalarına bakın. Çiğdem Karaaslan, Samsun’u pek bilmez ama sorsun, soruştursun. Samsun’daki intihar vakalarında artış var. Siz sahip çıkıyorsanız, neden hayatından bu şekilde vaz geçiyor insanlar? Gençlerin kurtuluşu, adil ve demokratik bir ülkeyi inşa etmekle başlar. Bunun için de önce bu hükümetten ve seçilmeden önce Samsun için 1 saatlik bile mesaisi olmayan Milletvekillerinden kurtulmak gerek. “ dedi.

Tufan Akcagöz CHP Samsun Çiğdem Karaaslan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tabi canım     2018-02-08 He siz çok önem verdiniz gençlere, 8 defa seçim kaybetmiş bir dinozoru bir daha seçtiniz başınıza. Bununla övünün. Bundan önce de Baykal dinozorunu bırakmıyordunuz. En sonunda bir kasetle ancak gitmişti.
GALERİLER
Advert
Advert