AKSA elektrik Samsun’un yeni girişimcilerini arıyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
AKSA elektrik Samsun’un yeni girişimcilerini arıyor!
15.02.2018 11:08:19

 

AKSA elektrik Samsun’un yeni girişimcilerini arıyor!

Türkiye genelinde 100’ü aşkın bayisi bulunan Aksa Elektrik, Samsun’daki mevcut bayilik ağını genişletmek amacıyla yeni girişimciler arıyor. Tüm Türkiye’deki bayilik ağında Samsun’un nüfusu, iş gücü ve potansiyeli ile çok önemli olduğuna dikkat çeken AKSA Elektrik yetkilileri, Türkiye’nin en büyük enerji şirketinin parçası olmak isteyen yeni bayilerle güçlerine güç katacaklarının altını çizdi.

Türkiye genelinde 81 ilde 100’ü aşkın bayi ile enerji sektöründe hizmet veren AKSA Elektrik, Samsun’daki bayilik ağını genişletmek için çalışmalarını hızlandırdı. Aksa Elektrik ailesine katılmak amacıyla bayilik başvuru yapmak ve yeni kazançlar elde etmek isteyenlere kapılarını açan Aksa Elektrik, mevcut ve potansiyel müşterilere daha kaliteli hizmet sunmak isteyen iş ortaklarını; büyümeyi hedefleyen, müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş nitelikli yeni girişimciler arasından seçecek.

Aksa Elektrik yetkilileri, Samsun’un Türkiye’deki bayilik ağı için kilit noktada ve stratejik öneme sahip olduğunu belirtirken, başvurusu kabul edilen bayilerin AKSA’nın uzman kadrosu tarafından eğitim alacağı ve bayi destek programından yararlanacağının da bilgisini verdi.

Aksa Elektrik Samsun enerji sektörü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert