Amacın ne hüsrev yılmaz!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Amacın ne hüsrev yılmaz!
20.06.2017 12:26:17

 

Amacın ne hüsrev yılmaz!

Samsun Gazi Devlet Hastanesi'de Otelcilik Hizmetleri Müdürü Hüsrev Yılmaz'ın whatsapp hattından arkadaşlarına Aydınlık Gazetesi'nin yalan haberi olan "FETÖ'cü Adil Öksüz'ü AKP'li vekil Kaçırdı" haberini paylaşması manidar bulunurken, bir devlet memurun bu tür haberi neden paylaştığı ise akıllarda soru işareti bıraktı.

AMACI NE?

Samsun Kamu Hastaneleri Birliği'de Mali İşlerde Uzman olarak çalışırken görevinden uzaklaştırıldığı iddia edilen daha sonra Samsun Gazi Devlet Hastanesi'de Otelcilik Hizmetleri Müdürü olarak atanan Hüsrev Yılmaz'ın 0505 511 .. .. nolu telefonu whatsapp hattından arkadaşlarına Aydınlık Gazetesi'nin yalan haberi olan "FETÖ'cü Adil Öksüz'ü AKP'li vekil Kaçırdı" haberini paylaşması manidar bulunurken, bir devlet memurun bu tür haberi neden paylaştığı? Amacının ne olduğu? Akıllarda soru işareti bıraktı.

TEKZİBİ NEDEN PAYLAŞMADI?

26 Mart Pazar günü Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı'nın da aynı gün yalanladığı, Aydınlık Gazetesi'nin tamamen hayal ürünü olan "FETÖ'cü Adil Öksüz'ü AKP'li vekil Kaçırdı" haberini aynı gün kendi whatsapp hattından arkadaşlarına gönderen Sağlık-Sen Samsun Şubesi üyesi Hüsrev Yılmaz'ın niyeti eğer haber paylaşmak ise neden 29 Mayıs 2017 tarihinde bu haberle ilgili tekzip yayınlayan Aydınlık Gazetesi'ni whatsapp hattından paylaşmadı.

KİM KORUYOR?

Sonuç olarak; Devlet kurumunda çalışan bir memur savcılık tarafından yalanlanan ve söz konusu gazete tarafından tekzip edilen haberi telefon rehberindeki kişilerle neden paylaşma ihtiyacı duyuyor? 

Samsun Kamu Hastaneleri Birliği'de Mali İşlerde Uzman olarak çalışırken hakkındaki iddialar sebebiyle görevinden uzaklaştırılan ve daha sonra Samsun Gazi Devlet Hastanesi'de Otelcilik Hizmetleri Müdürlüğü'ne atanan Hüsrev Yılmaz'ı kimlerin koruduğu da merak konusu oldu.

 

Samsun Kamu Hastaneleri Birliği Hüsrev Yılmaz fetö
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tarafsız Vatandaş..!     0000-00-00 Benimde merak ettiğim konu şu özellikle sorduğum bu soruyla cevabımıda almış olacağım.basın ,her otu çöpü yanlışı doğruyu ,özgürlüğüne dayanarak yazıyor bunda sıkıntı yokta ,şimdiye kadar hiçbir basın yayın gurubunun yapmadığı bir şeyi bir insanı ısrarla bu denli neden teşhir ediyorsunuz?ülkemizde sözde yazdığınız herşeye benzer olaylar yaşanıyor ki bu samsun ili için farklı kişilerlede yaşanan bir durum.Şimdi soruyorum basın guruplarına peki siz kimden güç alıyorsunuz..kim seçti bu kurbanı?
Vatandaş     2017-06-20 Amacın ne akasyam?ruhun müdürünün ayağını kaydırmaya çalışan müdür yardımcısının haberine neden devam etmedin?hüsrev ve cengiz han gibilerinin amacı senin gibi güçlünün yanında olmaktır.
GALERİLER
Advert
Advert