#ANKARALILAŞANLARDANMISINIZ
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
#ANKARALILAŞANLARDANMISINIZ
04.09.2013 13:53:25

 

#ANKARALILAŞANLARDANMISINIZ

İLÇELERİ GEZERKEN İLÇE MESELELERİNİ GÖRMEMEK;


"Güçlü Türkiye hedefine kolay ulaşılmadı"
 
Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, AK Parti'nin 'Güçlü Türkiye' hedefini başarı ile sağladığını, ülkenin gücüne güç katmak için bir çok fedakarlıklar yapıldığını, çalışma ve projelerin hayata geçirildiğini, dünyadaki gelişmelerin çok iyi analiz edildiğini söyledi.
 
 AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Çarşamba İlçesi Yunus Emre Caddesi üzerinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Mehmet Köse, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Öztel ve teşkilat üyelerinin eşlik ettiği milletvekili Mustafa Demir, işyerlerine uğradı, vatandaşların sorunlarını dinledi, talep ve önerilerini aldı. Yol üzerindeki vatandaşlarla sohbet eden Demir, AK Parti çalışmaları hakkında bilgi verdi.
 
  Çarşamba ilçesinin Türkiye'nin en hızlı gelişen ilçeleri arasında yerini aldığını, her alanda ciddi değişimlerin yaşandığını ifade eden Demir, yerel ve genel yatırımların büyük ölçüde tamamlandığını, yeni projelerle ilçenin kalkınma sürecinin planlandığını belirtti. AK Parti'nin ortaya koyduğu misyonun yansımalarının Türkiye'nin dört bir yanında görüldüğünü vurgulayan Demir, Türk Milleti'nin hak ettiği her yönüyle gurur duyduğu bir ülke tablosunun oluşumu için çok çalışıldığını, bunda da başarılı olunduğunun altını çizdi.
 
"AK Parti Güçlü Türkiye hedefini başarı ile sağladı" diyen Demir, "Bu kolay olmadı. Ülkenin gücüne güç katmak için bir çok fedakarlıklar yapıldı, çalışma ve projeler hayata geçirildi. Dünyadaki gelişmeler çok iyi analiz edildi, dik duruldu. Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin onuru itibarı kimseye ezdirilmedi. Bir ülkenin bu kadar hızlı bir şekilde gelişmesi, güçlenmesi AK Parti kadrolarının özverili çalışmaları, hizmet aşkıyla oldu. Daha yapılacak çok iş var. Durma yok, bu bize yetmez, daha iyisi için halkımızdan aldığımız destekle yolumuza devam edeceğiz" dedi.
 
Sorumluluğunun, devlet yönetiminin ciddiyetinin farkında olan iktidarın eski siyaset anlayışlarını silerek, halkın özlediği bir parti misyonu ile hizmete devam ettiğini kaydeden Demir, "Biz halkın içinden geldik, bu şekilde devam edecek. Halkımızın olmaz dediği bizde olmaz. Halkın vekaletini taşımanın sorumluluğu ile hareket ederiz" diye konuştu. Demir esnaf gezisi sırasında kıraathanelere de uğrayarak  vatandaşlarla çay içip hatırlarını sordu.
Demir güçlü Türkiye hedefini anlatırken güç Çarşamba hedefini ıskaladığı gözlerden kaçmadı.. 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert