Advert
Asıl büyük oyun FETÖ’cü avıdır...
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Asıl büyük oyun FETÖ’cü avıdır...
11.06.2017 21:27:15

 

Asıl büyük oyun FETÖ’cü avıdır...

Fetö olayı iki ucu necasetli değnek...

Bu pisliğe din-i islamın fıkıh kaidesini bilmeyen, Mehmet Görmez efendi dahil herkes bulaşmıştır.

Fetö'cü aramak samanlıkta iğne aramak gibidir. Bu nedenle Fetö'ye hiç bulaşmamış, 1991'den beri bu Vatikan-İngiliz-ABD iti ve yapılanmasını sürekli eleştiren ve deşifre eden bir isim olarak diyeceğim şudur:

Bu fitneye bir nokta konmalıdır. 15 Temmuz'da polisimize, askerimize ve milletimize mermi sıkan, silah doğrultan yavşaklara biran önce cezaları verilmeli diğer ahmaklarla uğraşılmamalıdır. "Ya yarın diğerleri de devlete millete silah doğrultursa" demek ahmaklığın dikalasıdır. Zira bunu demek, "Ya HDP, TKP, CHP  eylemlerine katılanlar silahlı eyleme katılırsa..." demek gibidir. Nedir yani? Korkuyla, şüpheyle devlet yönetimi mi olur? O devlette yaşayan millette huzur mu olur? Aldın damadı, ne dedi? "Bana kayınpederim Bülent Arınç Feto yapılanmasında yer al dedi" bilgisini verdi. Bülent Arınç'ı alsan onu meclis başkanı, başbakan yardımcısı, devlet bakanı yapan ben miyim?

Fetö olayı bir fitnedir. O zamanın Fetöcüleri, devlet bunlara yol verdiği için Fetöcü olmuştur. Silah çekenlere cezasını verin, diğerlerini salın. Zira, binlerce polis Fetöcü diye alındı. Be arkadaşım hepsi de darbe gecesi polisti. Bunlar Fetö'nün Nato'nun, İngiliz'in yanında olsa darbeci askerlerle birlikte millete silah doğrultmaz mıydı?

Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Feto itini deşifre ederek sadece Türkiye'ye değil İslam alemine en büyük iyiliği yapmıştır.

... ve asıl büyük oyun bu Fetöcü avıdır...

ayhan gonca FETÖ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert