Advert
ASKON Samsun Şubesi’nden İŞ KUR’a ziyaret
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
ASKON  Samsun Şubesi’nden İŞ KUR’a ziyaret
27.09.2017 14:43:59

 

ASKON Samsun Şubesi’nden İŞ KUR’a ziyaret

Kısa adı ASKON olan Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Samsun Şubesi, İŞ KUR Samsun İl Müdürü Haşim Meydan’ı makamında ziyaret etti.

ASKON Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan eşliğinde gerçekleşen ziyarette başkan Okudan, İŞ KUR Samsun İl Müdürü Haşim Meydan’a ASKON hakkında bilgi vererek faaliyetlerinden bahsetti.

SAMSUN’DA İŞ VAR, KALİFİYE İŞÇİ YOK!

Başkan Okudan, Samsun’da iş yapan ve üretime katkı sağlayan ve istihdama güç veren firmaların kalifiye eleman sıkıntısı olduğunu ve iş başvurularında iş ihtiyacı olanların iş beğenmemelerine bir türlü anlam veremediklerini kaydederek, herkesin masa başı iş istediğine dikkat çekti.

İŞ KUR Müdürü Haşim Meydan ise kuruma Şuanda 72 Bin iş başvuru kaydının olduğunu belirterek, talep eden firmaların eleman açığını kapatmak için mücadele verdiklerini belirtti.

ASKON Samsun Şubesi’nin İŞ KUR Samsun İl Müdürü Haşim Meydan’ı ziyaretine Başkan Mehmet Furkan Okudan’ın yanı sıra, Başkan Yardımcısı Şefik Sağlam ve Yönetim Kurul Üyeleri Recep Ocak, Mustafa Kılıç, Kadir Kılıç, Volkan Güney,  Akif Eker ve ASKON Üyesi Emre Eker de Katıldı.

ASKON İŞ KUR Samsun Furkan Okudan Haşim Meydan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert