Atakum Anadolu İHL 2. Uluslararası imam hatip öğrencileri Sempozyumunda
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Atakum Anadolu İHL 2. Uluslararası imam hatip öğrencileri Sempozyumunda
18.04.2019 13:14:34

 

Atakum Anadolu İHL 2. Uluslararası imam hatip öğrencileri Sempozyumunda

Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi, bu sene 2. Si düzenlenen Uluslararası İmam Hatip Öğrencileri Sempozyomunda bildirilerini sundu.

Malatya Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İmam Hatip Öğrencileri Sempozyumunda 52 bildiri sunuldu. Atakum Anadolu İHL Öğrencilerinden  Sümeyye Duran oturumda değerler eğitiminde okulların rolü ve etkisi üzerine bildirisini sunarken, Sedanur Gedikbaş ise popüler kültürün gençlerin eğitimine etkisi üzerine sunum yaptı.

221 bildirinin incelendiği sempozyum bilim kurulunda kabul gören 52 bildiri arasında yer alan Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri özverili bir şekilde çalışarak akademik nitelikli metinlerini ortaya koydu.

Bu yıl 2. Düzenlenen  Uluslararası İmam Hatip Öğrencileri Sempozyumunda Türkiye'de Din Eğitimi, Gençlik ve Değerler Eğitimi, Gençlik ve Kodlama Modelleri, Gençlerin Eğitiminde İkincil Devlet Kurumları, Gençliğin Kimlik Oluşumunda Sosyal Medyanın Rolü, Gençlerin Eğitiminde Alternatif Model Arayışları, Gençler ve Eğitim Ortamları" gibi alt başlıklarda sunumlar gerçekleştirildi.

 İnönü Üniversitesi Turgut Özal Kongre ve Kültür Salonunda gerçekleşen programa, Malatya Valisi Aydın Baruş ve eşi Nagihan Baruş, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof Dr. Ayşen Gürcan, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Din Eğitimi Genel Müdürü Naif Yılmaz, Rektör yardımcıları, Akademisyenler, Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, İl Müftüsü Ümit Çimen ve öğrenciler katıldı.   

 

Atakum Anadolu İHL 2. Uluslararası İmam Hatip Öğrencileri Sempozyumu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER