Atakum Anadolu İhl’de Sürekli Eğitim
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Atakum Anadolu İhl’de Sürekli Eğitim
16.07.2018 08:58:42

 

Atakum Anadolu İhl’de Sürekli Eğitim

Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi, yaz eğitimine yoğun bir ders programı ile start verdi. “Hem Eğlenecekler Hem Öğrenecekler” çalışma sistemi ile yaz tatili boyunca 350 öğrenciye eğitim verilecek.

2018-2019 Eğitim- Öğretim dönemi başlayana  kadar aralıksız yaz okulunda eğitim alacak öğrenciler, dil eğitimi, akademik başarı, değerler eğitimi gibi çalışmaların yanı sıra sosyal, sportif, kültürel etkinliklerde yapıyor.  Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde gerçekleşecek yaz okulunda farklı illerden 60 öğrencide eğitim görüyor

Yaz sıcağında hedeflerini gerçekleştirmek için bu büyük fedakarlığı gösteren öğretmen ve öğrencilere teşekkür eden Okul Müdürü Zahit Köseoğlu; “Fetö ve küresel uzantılarının hain darbe girişiminin seneyi devriyesinin idrak ettiği bugünlerde başta 15 Temmuz şehitlerimiz olmak üzere vatanımız, milletimiz, ülkemiz ve değerlerimiz adına rahmeti rahmana yürüyen bütün şehitlerimizi rahmet ile anıyoruz. Yine gazilerimize sağlık, selamet ve  afiyet diliyoruz. Asla unutmayın! Biz bir hakikatin farkındayız. “Ümmet için Türkiye ne anlam ifade ediyorsa İmam Hatip Okulları da  Türkiye için aynı anlamı ifade ediyor. O yüzden sloganımız şu “ Bedenlerimiz de o hal ilan edip yüreklerimizi değerlerimiz için ülkemiz için seferber edeceğiz. Sıra size geldiğinde vazife size tevdi edildiğinde dik duruşunuzla, söylemlerinizle, varoluşunuzla, attığınız adımlarla, davranışlarınızla, ürettiklerinizle ülkemizi en iyi noktalara taşımak adına gayret göstereceksiniz. Bu eğitim de bunun bir parçası, sizi olgunlaştıracak, sizi çok daha iyi noktalara taşıyacak ilmin bir parçası. Dolayısıyla  bu eğitimi fırsat bilmek ve bu imkanları en güzel şekilde değerlendirmek durumundayız. Hepinize şimdiden kolaylık ve başarılar diliyorum” dedi.

Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert