Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi Siyer Yarışmasında 3 derece birden aldı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi Siyer Yarışmasında 3 derece birden aldı!
09.01.2017 10:12:52

 

Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi Siyer Yarışmasında 3 derece birden aldı!

Anadolu Gençlik Derneği'nin, geleneksel hale getirdiği ve bu yıl altıncısı düzenlenen “Efendimizin İzinde” Siyer-i Nebi yarışmasına katılan Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri 3 Derece birden kazandı.

Samsun Haber - Gençlere Peygamber Sevgisi aşılamak ve O’nu günümüz gençliğine rehber olarak tanıtmak amacıyla düzenlenen “Efendimizin İzinde” Siyer-i Nebi yarışması” yarışmasında, Lise Kız kategorisinde öğrencilerimizden Ayşenur Şen İlçe 1. Si, Mukaddes Tatlıgül İlçe 2. Si olurken Lise Erkek kategorisinde Mehmet Emin Kozal İlçe 1.si, Taha Ensar Kukul İlçe 3.sü oldu. İlçe genelinde 1. Lik derecesi alan M.Emin Kozal İl genelinde de büyük bir başarı göstererek İl 3.sü oldu.

Türkiye genelinde yapılan “Efendimizin İzinde” Siyer-i Nebi yarışmasında derece alan öğrencileri tebrik eden Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Zahit Köseoğlu, “ İmam Hatip Lisesi olarak,  böyle anlamlı bir yarışmada derece almak son derece memnuniyet verici. Gençlerimizin her alanda en iyi şekilde ve donanımlı bireyler olarak yetiştirilmesi en büyük sorumluluklarımızdandır.”  diye konuştu

Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi Siyer-i Nebi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert