Advert
Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi’den Bol Ödüllü Karne Programı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi’den Bol Ödüllü Karne Programı
12.06.2017 08:35:29

 

Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi’den Bol Ödüllü Karne Programı

Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi bol ödüllü karne programını gerçekleştirdi. 2016-2017 Eğitim- Öğretim Yılı kapanış töreni büyük bir coşku ile kutlandı.

Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi spor salonunda gerçekleşen programa, Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Ak Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Atakum’a İmam Hatip Yaptırma ve Yaşatma Dernek Başkanı İbrahim Sandıkçı, dernek üyeleri, Okul Aile Birliği Başkanı Mehmet Cem Yazgan, birlik üyeleri, Atakum Aihl Okul  Müdürü Zahit Köseoğlu, okul idarecileri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Kuran Tilaveti ile başlayan 2016-2017 Eğitim- Öğretim Yılı kapanış töreninde okul tanıtım filmi ve  bir yılın değerlendirmesini içeren sinevizyon gösterisi sunuldu. Programda açılış konuşması yapan Atakum Aihl Müdürü Zahit Köseoğlu,  “ Bugün 2016-2017 Eğitim- Öğretim Yılının zili okulumuz için son defa çalacak. Bende bir yerde okuduğum bir sözden yola çıkarak hepimiz için son ders olması temennisiyle  konuşmama başlayacağım. Şehirleri imar ederken nesli ihmal ederseniz ihmal ettiğiniz nesil  imar ettiğiniz şehirleri tahrip eder. Bu yüzden bu cümleyi kendimize rehber edinerek hareket etmeliyiz. Öğrencilere seslenen Köseoğlu “ Yoğun bir dönem geçirdiniz, bugün hasat zamanı. Emeklerinizin karşılıklarını alacaksınız. Yeni hasatları almak için tatili boş geçirmeyeceğiz. Sözlerimi bir Üstad Necip Fazıl’ın bir sözü ile bitireceğim. ‘Devler gibi eserler bırakmak için karıncalar gibi çalışmak gerekir. İşte karşımda duran devler gibi eserleri yani siz öğrencilerimizi yetiştiren,  gece gündüz demeden  karıncalar gibi çalışan öğretmenlerimize de verdikleri emekler için  çok teşekkür ediyorum. Ayrıca her zaman yanımızda olan dernek ve birlik yöneticilerimize de sonsuz şükranlarımı sunuyorum  ” dedi

 İMAM HATİPLERDEN MİLLETVEKİLLERİ, BAŞBAKANLAR VE CUMHURBAŞKANLARI ÇIKIYOR.

Büyük bir coşku ile kutlanan kapanış programında konuşma yapan Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, “Bir imam hatipli olarak bir imam hatipli milletvekili olarak size hitap etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Kapısız, bacasız imam hatiplerden bulunduğumuz bu müreffeh ve güzide imam hatiplere geldiğimizi unutmayalım. Bir zamanlar  bu  imam hatiplere kilit vurulmak istendi. Gençlerin önü karartılmak istendi fakat şuan imam hatiplerden milletvekilleri, başbakanlar ve cumhurbaşkanları çıkıyor. Bunun hakkını da nasıl vereceğiz ? Çok çalışarak vereceğiz.  Ben imam hatipliyim demek sorumluluk sahibi olmak, daima adaletten yana olmaktır. Sevgili Kardeşlerim, bizim körü körüne inanan değil , ne yaptığının farkında olan gençliğe ihtiyacımız var. Bizler sürekli kendimizi geliştirmeliyiz. Bu bağlamda yaz tatilinizi boş geçirmeyiniz, iyi değerlendiriniz” diye konuştu.

2016-2017 Eğitim- Öğretim Yılı kapanış töreninde, Atakum’a İmam Hatip Yaptırma ve Yaşatma Derneği ve Okul Aile Birliği’nin destekleriyle alınan ödüller başarılı öğrencilere takdim edildi.  

Atakum Aihl Arapça Bölüm Koordinatörü Gökhan Tunç, Hazırlık Arapça 1. si Hazırlık B sınıfından Dilara Keser’e çeyrek altın ödülü, Hazırlık Arapça 2. si Hazırlık A sınıfından

Edanur Öğden’e bisiklet ödülü, Hazırlık Arapça 3. sü Hazırlık B sınıfından Feyzagül Tunçer’e gram altın ödüllerini verdi.

Atakum Aihl İngilizce Koordinatörü Ahmet Boylu, Hazırlık İngilizce 1. si Hazırlık G sınıfından Yusuf Kesmen’eçeyrek altın ödülü,  Hazırlık İngilizce 2. si Hazırlık C sınıfından Asude Bektaş’a bisiklet ödülü, Hazırlık İngilizce 3. sü Hazırlık C sınıfından Zehra İnan’a gram altın ödüllerini takdim etti.

Atakum’a İmam Hatip Yaptırma ve Yaşatma Dernek Başkanı Başkanı İbrahim Sandıkçı , Okul Aile Birliği Başkanı Mehmet Cem Yazgan ve Okul Müdürü Zahit Köseoğlu, Proje Arapça 9. ve 10. Sınıflar 1. si 10-B sınıfından Ayşenur Şen’e Cumhuriyet Altını, 9. ve 10. Sınıflar 2. si 10-B sınıfından Fatma Betül Tunçer’e Yarım Altın, 9. ve 10. Sınıflar 3. sü 9-A sınıfından Meryem Yaren Gören’e Çeyrek Altın ödüllerini verdi

Ak Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel,  Proje İngilizce 9. Sınıflar 1. si 9-C sınıfından Amine Ferda Doğan’a Cumhuriyet altını,9. Sınıflar 2. si 9-F sınıfından Muhammet Yasir Kartancı’ya  Yarım Altın,9. Sınıflar 3. sü 9-C sınıfından Büşranur Özçelik’e Çeyrek altın ödüllerini takdim etti.

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Bölüm 1. si A-12 sınıfından Betül Kaya’ya Cumhuriyet altını, Bölüm 2. si C-12 sınıfından Mustafa Mücahit Kara’ya Yarım Altın, Bölüm 3. si A-12 sınıfından Kadriye Şengün’e Çeyrek altın ödüllerini takdim etti.

Program, ödül töreninin ardından öğretmenlere belge takdimi ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert