Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne ziyaretçi akını
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne ziyaretçi akını
14.05.2017 14:43:35

 

Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne ziyaretçi akını

Samsun İlkadım Kaymakamı ve Atakum Kaymakam Vekili Turan Atlamaz, Atakum Aihl’ni Ziyaret Etti.

Samsun Atakum'a Anadolu İmam Hatip Lisesi  Yaptırma ve Yaşatma Derneği, okulun kuruluşundan bu zamana kadar emeği geçen, Samsun’un önde gelen iş adamlarını ve hayırseverlerini  Atakum Aihl’de ağırladı.

Eğitim ve İmam Hatip okulları ile ilgili değerlendirme yapılan toplantıya, Samsun İlkadım Kaymakamı ve ve Atakum Kaymakam Vekili Turan Atlamaz, Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, Atakum İlçe Milli Eğitim Müdürü Turan Coşkun, Samsun İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cafer Sadık Yaran, Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Metin Yılmaz, Samsun Müsiad Başkanı Haluk Tan, Müsiad  Yöneticileri, Atakum’a İmam Hatip Yaptırma ve Yaşatma Dernek Başkanı İbrahim Sandıkçı ve dernek yöneticileri, Okul Aile Birliği Başkanı Mehmet Cem Yazgan, Samsun’un önde gelen iş adamları, hayır severler ve Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Zahit Köseoğlu katıldı.

Okul tanıtım filmi ile başlayan programda, Eğitimin önemi ile ilgili konuşma yapan Samsun İlkadım Kaymakamı Turan Atlamaz, “Her seviyede eğitim çok önemlidir. İmam Hatip okullarının bu seviyeye gelmesi de çok önemlidir. Böyle donanımlı ve başarılı okulları gördükçe mutlu oluyoruz. Ayrıca böyle eğitim binalarının yapılmasının yanında, nitelikli eğitim verilmesi büyük bir sorumluluktur. Burada sizlerinde bu sorumluluğun bilincinde olduğunu görüyorum ve sizlere teşekkür ediyorum. Bu külliyenin yapılmasında katkı sağlayan, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Değerlendirme toplantısından sonra, okulun içini ve çevresini gezerek incelemelerde bulunan misafirler, Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Zahit Köseoğlu’ndan okul ile ilgili bilgi aldı.

Samsun Atakum'a Anadolu İmam Hatip Lisesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert